Дубль Ідейе приніс “Динамо” перемогу над “Металістом”

У Харкові завершився центральний матч 16-го туру української прем’єр-ліги. Місцевий “Металіст” не зумів переломити хід зустрічі і поступився київському “Динамо” з рахунком 1:2, – пише gazeta.ua

Столичні гості вийшли вперед вже на восьмій хвилині – Браун Ідейе забив гол гарматним ударом від поперечини, а за десять хвилин до перерви нігерієць оформив дубль після відмінної сольного проходу до воріт Дишленковича.

У другому таймі господарі перехопили ініціативу, отримавши в роздягальні відповідні вказівки від Мирона Маркевича. У зв’язку з появою Крістальдо, “Металіст” став атакувати помітно більше, що змусило Юрія Сьоміна зміцнити оборону Євгеном Хачеріді, пожертвувавши на поле Олександром Алієвим.

За чверть години до оконанія зустрічі харківська команда скоротила розрив у рахунку – Марко Девіч оперативно встиг на добивання після потужного удару Тайсона. Однак, просидівши всю другу половину гри на воротах Олександра Шовковського, на більше “Металіст” не вистачило.

Таким чином, перемога у Харкові дозволила віце-чемпіонам країни обійти донецький “Шахтар” і очолити турнірну таблицю.