Є підозра, що Тимошенко симулює хворобу

фото: ukrafoto.com

Те що Тимошенко може симулювати, сказав голова пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков.

” Тимошенко відмовляється від допомоги наших провідних фахівців: це і професори, і академіки, і просто практикуючі лікарі.  Очевидно, в неї таке розуміння. Я вважаю, що тут може бути навіть якась симуляція”, – заявив Олександр Лісіцков.

Також він запевнив, що Тимошенко на засіданні суду все ж таки сидить, а не лежить як запевняє її захисник Сергій Власенко. І додав, що швидше за все, Тимошенко найближчим часом переведуть в звичайну камеру з палати медико-санітарної частини, “бо треба або лікуватися, або не перебувати там і не займати місце”.

“У зв’язку з тим, що Юлія Тимошенко не проходить цей курс лікування, в повному обсязі, і це саме стосується її особисто, вона приймає себе … вибирає – лікуватися не лікуватися, приймати препарати або не приймати препарати … Якщо не буде лікуватися, то буде переведена саме в камеру, де їй не обходимо відбувати покарання” – додав Лісіцков.

Нагадаємо, що Шевченківський райсуд Києва у четвер, 8 грудня, ухвалив рішення обрати для екс-прем’єра Юлії Тимошенко запобіжний захід у вигляді арешту. Відповідне рішення суд прийняв на виїзному засіданні в Лук’янівському СІЗО. Суд прийняв відповідне рішення о 20:45, після майже 12-годинного засідання, – повідомляє ТСН.

-1 thoughts on “Є підозра, що Тимошенко симулює хворобу

  • 15:51 | 9.12.2011 о 15:51
    Permalink

    Це-неправда. До чого докотився світ?! Ніхто не бажає проявити милосердя? Навіть в часи війни і ворогові надавали медичну допомогу, а тут -настільки жорстокі стали люди!!

Коментарі вимкнені.