На Західній Україні просять пам’ятник для Гітлера

Фото Руслана Коцаби з Facebook

В Івано-Франківську на стовпах розвісили листівки з написом “Я також винищував українців. Поставте і мені пам’ятник”. На них зображені диктатори Адольф Гітлер і Йосип Сталін.
Василь Абрамів з ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери, один з організаторів цієї акції, прокоментував зміст плакатів: “Ми провели акцію зі знищення пам’ятника Сталіну (у грудні минулого року монументу Сталіна зрізали голову – ред.), але бачимо, що влада не реагує на такі методи. Тому зараз ми почали прирівнювати Гітлера й Сталіна. Адже Європа зрівняла тоталітарні режими. Цією акцією хочемо відкрити очі свідомим українцям на те, яким чином з нами поводиться влада”.
Щодо того, чи розроблятиметься інша продукція – нові білборди та плакати подібного змісту – організатори акції сказати не можуть, але стверджують, що задум уже є.
Василь Абрамів також зазначає, що не боїться утисків влади та викликів до прокуратури чи міліції, – пише  Gazeta.ua.
“Я вам скажу, що окупаційний режим діє завжди такими методами – тоталітарними. Тому ми не виключаємо того, що прокуратура теж може нас забрати, тобто будуть допити, пояснення, – сказав Абрамів. – Це їхній метод роботи, вони інакше не вміють працювати”.
Організатор акції стверджує, що “Тризуб” завжди співпрацює з усіма націоналістичними організаціями, а саме ця акція – всеукраїнська, проходить по всій території України, й “незабаром в інших містах теж будуть висіти такі плакати”.

 

Коментарі вимкнені.