Під час відкриття НСК “Олімпійський” Януковича освистали

Президент Віктор Янукович взяв участь в урочистій церемонії відкриття реконструйованого НСК “Олімпійський” у Києві.

“Сьогодні свято всієї України, адже спортивний стадіон – це подарунок усім громадянам, у першу чергу дітям і молоді, серед яких зростатимуть майбутні чемпіони”, – сказав він на церемонії.

Фото прес-служби президента

Президент висловив переконання, що реалізація цього масштабного проекту відіграє позитивну роль для іміджу України у світі.

“Успішна реконструкція стадіону без сумніву стала показовим проектом для іміджу України… Готовність однієї з найважливіших арен чемпіонату з футболу Євро-2012 переконала світову громадськість, що з Україною можна мати справу”, – сказав Янукович.

Фото прес-служби президента

Він висловив переконання, що Київ, а разом з ним і вся Україна на найвищому рівні зустрінуть гостей з багатьох країн Європи, які приїдуть у 2012 році на матчі першості Європи з футболу.

Водночас, як повідомляє кореспондент “Української правди”, на початку виступу Януковича на стадіоні чути було вигуки обурення і свист.

Однак у трансляції на ТРК “Україна” цього не було помітно, оскільки трансляція йшла із запізненням і в монтованій версії, хоча на екрані був напис “наживо”.

Українська правда.

-1 thoughts on “Під час відкриття НСК “Олімпійський” Януковича освистали

Коментарі вимкнені.