Російськомовних артистів у Тернополі закидали яйцями

6 квітня 0 19:00 в Тернопільському палаці культури “Березіль” ім. Леся Курбаса, група із 20-ти українських націоналістів провела націо-захисну акцію проти антикультурного, антиморального русифікаторського заходу – “концерту” попсових дуетів “Потап и Настя”, “Время и стекло” та Аркадия Лайкина. Русифікаторів Тернопіль зустрів яйцями, – повідомляє прес-служба ВО “Тризуб” імені Степана Бандери..
– Ми, українці вважаємо мову механізмом передачі з покоління в покоління національної ідентичності. Ніколи не заперечували існування та функціонування російської та інших мов. Саме тому й не виступаємо проти російських виконавців, які співають рідною для себе мовою. Проте ми завжди будемо протистояти тим, котрі забули “чиїх вони батьків діти” та через свою недолугість пропагують чужі цінності принижуючи власні, – розповів “Погляду” голова ТОО ВО “Тризуб” імені Степана Бандери Василь Лабайчук.
Усі вище перераховані є українськими артистами, тому зобов’язані на сценах України співати українською!
Відвідування тернополянами таких концертів є ганьбою для української пісні, мови і культури та дає можливість заробляти не тим хто несе українські цінності, а тим хто їх нівелює, вважають націоналісти.
* Закликаємо усіх українців надалі бойкотувати русифікаторські “гастролі”, які у свому репертуарі мають більш як 80% не українських пісень! Закликаємо підтримати це звернення Українські Церкви і громадські та політичні організації! На українській сцені українські артисти співають українською! Або не співають взагалі! – наголошує ВО “Тризуб” імені Степана Бандери.

-1 thoughts on “Російськомовних артистів у Тернополі закидали яйцями

  • 22:34 | 6.04.2013 о 22:34
    Permalink

    Сподіваюсь, що такі дії нарешті пробудять в українців національну гордість і перетворять їх з малоросійських хохлів на достойних нащадків великої Київської Русі-України.

Коментарі вимкнені.