Син Сергія Притули став учасником телешоу

Під час одного з конкурсів на зйомках «Хто зверху?» зламали два «Запорожця», вмістивши у кожен автомобіль близько сорока вболівальників.

Гендерне протистояння на Новому каналі продовжує дивувати глядачів видовищними конкурсами. Цього разу під час вирішального завдання перемога залежала від спритності і вправності гостей у студії. Глядачам потрібно було уявити, що вони знаходяться в годину пік на зупинці транспорту і будь-що хочуть поїхати додому. Тільки замість тролейбуса слід було поміститися у два «Запорожця». Рожевого кольору – для жіночої команди, і синього – для чоловічої. Цього разу в колективі дівчат змагаються телеведуча Надія Матвєєва, співачка Варда і солістка групи «ВИА Гра» Анастасія Кожевникова.

– Катюхо, Сідай, прокочу з вітерцем, – пропонує своїй співведучій Сергій Притула. І пояснює умови фінального конкурсу. – Кожна команда спробує заповнити авто собою і своїми вболівальниками. Переможцем стане та, яка зможу вмістити більше людей в автомобілі за 90 секунд. Час пішов! – скомандував ведучий, і натовп вболівальників з обох сторін кинулися до своїх команд.

Не надто місткі «Запорожці» буквально «тріщали по швах», і в якийсь момент задня частина кузова обох авто прогнулася під вагою своїх пасажирів. Та жодну з команд це не зупинило.

– Залазьте на капот! – командував капітан своїй команді. А сам тим часом намагався вмоститися на переднє сидіння, взявши на руки свого сина Діму. Притула-молодший був на зйомках «Хто зверху?», і в перерві навіть пробував «підсидіти» тата і приміряти на себе роль капітана чоловічої команди. (Http://zverhu.novy.tv/ru/news/2016/08/09/na-hto-zverhu-z-yavivsya-noviy-veduchiy-video/) У її складі протистояли дівчатам: телеведучий Артем Гагарін, танцівник Дмитро Дікусар і актор, режисер Ахтем Сетайбалаєв.

Та найсмішніше почалося під час підбиття підсумків конкурсу, коли капітани рахували, скільки людей було в кожному з авто.

– 33, 34, 35, –рахує Притула.

– Почекай, це ще не все! – кричить Артем Гагарін, відчиняє багажник і допомагає вибратися ще кільком хлопцям. На капоті синього авто якимось чином опинилася навіть дівчина.

Яка з команд виявиться «зверху» цього разу? Дивіться в наступному випуску ігрового шоу «Хто зверху?» 12 жовтня, о 19:00 на Новому каналі.

Коментарі вимкнені.