У львівських таксі відтепер вітають пасажирів привітом “Слава Україні!” та крутять пісні УПА

Таксі з незвичайною назвою “СС Галичина” з’явилося недавно в Львові. Замість звичного “Здрастуйте!” водії вітають пасажирів словами “Слава Україні!” або “Слава Ісусу Христу!”.

Абревіатура “СС” в назві таксі розшифровується як “соціальна служба”. Для того, щоб поняття “СС Галичина” пов’язати з Україною і народною культурою, водії таксі як уніформу носять вишиванки і пасажирам ставлять різну народну музику, а також повстанські пісні.

Водії таксі “СС Галичина”, які курсують у Львові, до російськомовних туристів, так само як і до решти клієнтів, ставляться без упереджень, хоча відразу попереджають: у машині не “штокать” і не “какать”.

Варто також нагадати, що в Львові є ресторан “Криївка”, оформлений в стилі бандерівського схрону. На вході гостей зустрічає озброєний охоронець, який вимовляє позивний: “Слава Україні!”. На це потрібно відповісти: “Героям слава!”. Після цього у вас підозріло (але проте привітно) запитають, чи немає серед вас “москалів, комуністів, запроданців”, і, незалежно від відповіді, запропонують пройти перевірку – випити стопку меду, повідомляє “Путівник для мандрівних по Україні”.

Коментарі вимкнені.