В 12 батальйоні на Сході воюють унікальні бійці

Останні дві доби в районі Щастя трохи спокійніше. Три дні тому били мінометами по місту інтенсивно. Цілили хаотично, щоб залякати цивільне населення і подати наших військових як винуватців. По позиціях військових влучило три боєприпаси. А от серед цивільних були жертви і поранені.
Тоді ж проросійські сепаратисти пробували підійти до мосту через Сів. Донець на відстань бою зі стрілкової зброї, але активного наступу не було.
Висотка на Веселій горі зайнята сепаратистами, розміщена важка техніка, артилерія.
При нагоді отримання третьої великої передачі від доброчинців продовжую знайомити з нашими бійцями 12 батальйону 2 роти.
Круті американські зимові спальники/спальні системи отримали Іван з позивним Диктор, Боря Рембо і Діма Штірліц. Хлопці, які були по той бік Донця доки наша армія не відступила.
Боря і Діма дуже різні люди, але завжди разом. Сперечаються як колись Штепсель і Тарапунька. Боря киянин родом з Запорізької області. Добре стріляє. У роті служать бійці також з Луганщини, Донеччини, Криму. Діма раніше був менеджером у великому книжковому видавництві. Іван раніше працював на телеканалі, який прийнято вважати лояльним до одіозних режимів. Тембр у нього дійсно красивий. Воює зі смаком, хоча голову не втрачає.
Круті окуляри ESS отримали Діма Штірліц, Льоша Борода, Олег 45ий, Костя Турист і ваш покірний слуга.
Льоша за освітою перекладач з англійської, німецької. Перед війною викладав танго. У взводі був поваром, але нудився цією роллю. Зараз ходять в наряди вартувати. Естет, любить музику і пожартувати у сухому англійському стилі.
Олег водій. У 90-их возив крутеликів на мерсах і гоночних авто. Частина бійців не розкриває рідним місця свого перебування. Родина ж Олега пишається тим, що він тут. Надійний.
Костя Турист – командир 1 взводу, який півтора місяці командував блокпостом на домінуючій висотці Весела гора одразу за Сіверським Дінцем і стояв там до останнього, доки не надійшов наказ на відступ.
Костя раніше займався бізнесом. Але нещодавно перед Майданом вирішив зайнятися серйозніше улюбленим туризмом, подорожами.
Комплекти форми у камуфляжі американської армії отримали Міша Малиш, Саша і ваш покірний слуга. Форма хоч і не нова, але дуже зручна і якісна. Плямка від збройного масла якось так всотується, що й непомітно нічого.
Міша у цивільному житті працює на фірмі-підряднику Київводоканалу.
Саша – колишній спортсмен. Працював на будівництвах у Європі та Україні. Сам з Донбасу.
Круті штурмові сорочки під бронежилет отримали Костя, Саша, я і Женя на прізвисько Герб. Женя – класний солдат, до того ж умілець на всі руки. Зремонтувати авто, їхати на доходяжному ЗіЛу, який пихтить, перепрокласти проводку – запросто. У цивільному житті – майстер по каменю, плитці.
Трекінгові/туристичні шкарпетки отримав Ігор Крава. З міцним рукостисканням, конкретний. Думав – ось наш простий хороший мужик. А виявилося, що не дуже “простий”. Любить Дж.Хендрікса і класно готує.
Медицину дав трохи нашим у взводі, медику другого взводу, а пару штук бинтів з целоксом навіть цивільним, на території яких ми гостюємо. Цивільні дуже хвилюються від близькості війни, переживають, здається, понад міру.
Одіяла виживальщиків з фольги роздам на всю роту і цього з одіялами поки буде досить. Річ хороша – захиститися від холоду в екстремальних умовах і коли нема можливості рухатися. Особливо якщо хтось поранений.

Спасибі ще раз усім, хто допомагає!!

Володимир Кухар

Коментарі вимкнені.