49 років на Теребовлянщині будуть перебирати сміття (відео)

Сміттєсортувальна лінія запрацювала на Тернопільщині. 15 червня в селі Плебанівка Теребовлянського району презентували сучасний та надпотужний комплекс, який у рік перероблятиме 50 тисяч тонн побутових відходів.

Сьогодні на лінії сортується сміття з Теребовлянського району, хоча потужність комплексу дозволяє обробляти відходи з усієї області, пише ІНТБ.

Нова лінія у Теребовлянському районі – це порятунок та реальна альтернатива. Але для того, щоб наше місто знову не «потонуло» у відходах, меру Сергію Надалу потрібно порозумітися з керівництвом сміттєсортувальної лінії і, відповідно, підписати з ними угоду.

Ця лінія відбирає папір, скло, пластик та все те, що ми щодня викидаємо у сміттєві контейнери. Переробно-сортувальний комплекс при потребі працюватиме і в три зміни. Кожен робочий закріплений за своїм видом відходів. Після ретельного відбору все йде під прес. А завершальний етап – це реалізація.

Сміттєсортувальна лінія не шкодить навколишньому середовищу та мешканцям Плебанівки. Поблизу немає житлових будинків, а поля пшеничних колосків, що ростуть одразу ж біля комплексу, свідчать про дотримання усі норм.

Земля, на якій зведена сміттєсортувальна лінія, орендована у Плебанівській сільській раді на 49 років. Якщо міські чиновники таки домовляться з керівництвом комплексу, в чистому і красивому місті житиме не одне покоління тернополян.

Коментарі вимкнені.