Facebook – з новим просунутим дизайном (відео)

Facebook переведе користувачів на новий просунутий дизайн. Протягом наступного тижня новий дизайн Timeline стане доступний для всіх користувачів соцмережі.

Екаунти користувачів Facebook буде переведено на новий дизайн профілю Timeline (“Хроніки”) протягом тижня. Про це 15 грудня у своєму офіційному Facebook Blog повідомила компанія, пише ТСН.

У найближчі декілька днів користувачі зможуть налаштувати Timeline на свій смак, приховавши, наприклад, небажані пости та фото.

У Timeline події розміщено у блоках, які репрезентують певні періоди життя користувача. При необхідності пости можна приховати, або вказати, хто зможе їх побачити.

Працюючи з Timelinе, власник екаунту має у своємурозпорядженні Activity Log (“Журнал подій”), у якому відображаються всі дії користувача.

Timeline – новий вигляд профілю у Facebook, більш розширений та візуально насичений. Очікується, що новий вигляд профілю стане графічною “ілюстрацією усього життя” користувача, дасть можливість зберегти і представити усі важливі події – які раніше просто губилися у стрічці оновлень.

Коментарі вимкнені.