На лавочці тернопільської набережної зняли присвяту колишній дівчині Василя Гоцка (відео)

Гурт “Холодне сонце” випустив новий кліп “Ніколи мить не тягнеться так довго”. Пісня, на яку зняли відео, була написана майже рік тому. А зйомки проводилися, крім Києва, Кам’янця-Подільського та Скали-Подільської ще й у Тернополі – на набережній. Роль головної героїні отримала актриса тернопільського драмтеатру Алла Кулішевська. 

Режисером відео виступив фронтмен гурту Василь Гоцко, який, окрім заняття музикою, є актором та режисером на столичному телебаченні, а також має ролі в театральних постановках київського театру «Мушля». Оператором став товариш гурту Фелікс Дзусенко.

Хоча пісня була написана майже рік тому, але кліп презентували лише 20 днів назад назад. Зйомки відбувались у літньо-осінній період минулого року у декількох куточках України: Києві, Тернополі, Кам’янці-Подільському та Скалі-Подільській.

Попри драматичну історію відносин між молодими людьми у сюжеті, виднограй просочений сонячними променями, передаючи теплу осінню атмосферу.

За словами Василя, сюжет відео нерозривно зв’язаний зі змістом пісні і є його «візуальним продовженням». Лідер колективу розповів, що автором пісні став він сам, а композиція – присвята колишній дівчині.

“Насправді, цю пісню писав у похмурий день. Але хотів, щоб вона вийшла світлою, як і спогад про все”, – говорить музикант.

Нагадаємо, ядром і головною рушійною силою “холодного світила” є Василь Гоцко, корінний тернополянин. Саме його ідея створити власний гурт матеріалізувалася навесні дві тисячі першого після публікації оголошення у газеті.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.