Унікальні тюльпанові дерева висадили в Тернополі

Вчора у Тернополі висадили нову алею біля тернопільського ставу.

Сім’ї воїнів, які віддали своє життя за Україну та представники міської влади вшанували пам’ять військовослужбовців та посадили унікальні тюльпанові дерева, повідомляє Т1 Новини

Серпень 2014 року, тривають запеклі бої за Луганщину та Донеччину. Отримавши важке поранення її чоловік помер. Мова йде про айдарівця Сергія Федорова. Його дружина Тетяна, вже 2 роки живе у Тернополі. Розповідає, хоча родом із Луганщини, після тих подій, прийняла рішення, разом із дочкою поїхати туди, де вони зможуть вільно дихати. У Тернополі знайшла підтримку в громадській організації “Єдина родина Тернопільщини”. Сьогодні, вони разом висаджують алею дерев.

Алея пам’яті – це символ подвигу Героїв України. Символічним мати загиблого бійця називає і місце висадження. Леся Орляк каже, саме в цьому парку Олександр любив прогулюватись, а тепер тут ростиме дерево в його честь.

“Сьогодні ми закладаємо алею у світлу пам’ять тернополян, які захищали Українську державу від російського агресора. Кожне із цих дерев символізуватиме подвиг наших синів- героїв, їхній слід в історії державотворення”, каже мати загиблого військовослужбовця Леся Орляк.

Алею висадили з тюльпанових дерев. Участь взяли 30 родин бійців, які загинули під час бойових дій на сході Україні. Прикрашатимуть нові дерева набережну тернопільського ставу.

Унікальні тюльпанові дерева будуть виконувати не лише екологічну функцію, а і окрасу міста. І сьогодні ці 30 дерев спільно з матерями, родичами успішно висадили.

Загалом новостворена алея світлої пам’яті нараховує 37 дерев, 7 з яких висадили раніше.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.

Коментарі вимкнені.