Як у Тернополі регіонівські клоуни “лоханулися” (відео)
Єврейські хлопчики в Тернополі.
Хлопці дійсно “лоханулись”. Не смішно, натягнуто, примітивно! Думали, шо в Тернополі на вулицях жидів ріжуть.
Єврейські хлопчики в Тернополі.
Хлопці дійсно “лоханулись”. Не смішно, натягнуто, примітивно! Думали, шо в Тернополі на вулицях жидів ріжуть.
Коментарі вимкнені.
Два клоуна з малоросії,нетуда попали )))))))))))
“лоханулись” і конкретно.Не має в Тернополі 14-го будинку по вул.Дружби.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gr8LNZAKvPo