Активні тернополяни – не провокатори, але повинні брати на себе відповідальність (відео)

28 січня на прес-конференції у тернопільському прес-клубі представники Штабу національного спротиву пояснили, чому вони проти того, щоб тернополяни самостійно виявляли ініціативу в проведенні пікетів чи акцій, не обираючи при цьому лідера, який би брав на себе відповідальність за будь-які провокації. Якщо хтось на пікеті кине коктейль молотова, то заарештують усіх, – кажуть у штабі.

–          Люди на піднесенні, люди хочуть іти на якісь протести та акції, але в кінцевому результаті вони не знають, хто їх організовує і що їх чекає, – каже Віктор Мартинюк. – Спротив є. Тому створений штаб і він діє. Ніхто не відмовляє нікому. Ми готові розглядати вимоги і готові скеровувати їх в законний спосіб. Якщо ми організовуємо якусь акцію, то стаємо на чолі людей і йдемо попереду.

У Штабі національного спротиву не називають провокаторами тих людей, які збирають пікети, зокрема під МВС, прокуратурою (27 січня, 28 січня – прим. ред.). Пяснюють, що сама акція може бути провокацією, оскільки люди думають, що її організовує штаб, а не пересічні тернополяни, які не беруть на себе відповідальності.

–          Що стосується Правого сектора – є там всякі провокативні речі, але ми спілкуємося з цими людьми. І коли організовувалися акції під МВС та прокуратурою, ми подзвонили до представників Правого сектору. Вони ж відповіли, щоне мають жодного відношення до цих пікетів. Ми би не хотіли зараз вносити якийсь розкол. Якщо люди роблять правильні речі – ми їх підтримуємо. Ми ведемо людей і ми за них відповідаємо, або говоримо організаторам, що ви маєте взяти на себе відповідальність. Бо якщо будуть такі провокатори, які закинуть коктейлі молотова, то їх всіх арештують.

При цьому Володимир Стаюра зазначає, що не відкидає можливості провокацій і на акціях, які організовує штаб. Проте чітко заявляє, що усю відповідальність штаб бере на себе.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Активні тернополяни – не провокатори, але повинні брати на себе відповідальність (відео)

  • 16:32 | 31.01.2014 о 16:32
    Permalink

    Любий , якщо в нас діє законодавство , то я скидаю перед Вами шапку

Коментарі вимкнені.