Нардепу з Тернополя наставили синців, бо він заступився за активіста Майдану

27 січня, під час оборони автомобіля швидкої допомоги з активістом місцевого Майдану, постраждали нардепи Юрій Бублик та Олег Сиротюк, повідомляє Прес-служба Полтавської обласної організації ВО “Свобода”. 

В Кременчуці на Полтавщині сталася сутичка між правоохоронцями, “тітушками”, а також мітингувальниками, народними депутатами. Правоохоронці й найманці намагалися забрати з автомобіля швидкої допомоги активіста місцевого Майдану Ігоря Чадюка, у якого стався гіпертонічний криз. Містяни разом із парламентарями обороняли його. Під час сутички постраждали народні депутати України від ВО “Свобода” Юрій Бублик та Олег Сиротюк.

Із самого ранку біля будинку Ігоря Чадюка чергували правоохоронці. Місцеві ЗМІ повідомляли про можливе затримання активіста. Однак двері були зачинені й ніхто не відчиняв. На місце приїхали працівники ЖЕКу з болгаркою. Також прибули адвокати, небайдужі містяни, народні депутати Юрій Бублик та Олег Сиротюк. Парламентарі вимагали продемонструвати їм рішення суду й пояснити, на яких підставах правоохоронці хочуть зробити обшук у квартирі. Однак чітких відповідей їм ніхто не міг надати. Після відкривання дверей правоохоронці почали робити обшук, а в Ігоря Чадюка стався серцевий напад. Громада викликала швидку, однак у той час, коли лікарі госпіталізовували активіста, до автомобіля підійшли правоохоронці, “тітушки” й намагалися забрати його. Громада з нардепами стала на захист Чадюка. Виникла сутичка.

“Постанова суду на обшук написана з численними порушеннями. Жодних підстав для затримання активістів міліціянти нам не назвали. Ба більше, вони так хотіли забрати Чадюка, що намагалися витягти чоловіка зі швидкої. Спільно з так званими “правоохоронцями” працювали “тітушки”. У них громада упізнала тих самих людей, які сьогодні вдень напали на штаб “Майдану” у Кременчуці, серед них і переодягнені міліціянти в штатському(!). Репресивна машина працює такими темпами та методами, що максимально розхитує сама себе і незабаром завалиться”, – зазначив нардеп-свободівець Олег Сиротюк.

Під час оборони автомобіля швидкої допомоги постраждали Юрій Бублик та Олег Сиротюк. Коли авто під’їхало з активістом до лікарні, на вході їх теж чекали “тітушки”. Нардепи прорвавши їхню оборону, провели активіста із серцевим нападом до лікарів. Нардепи отримали декілька синців.

 

Коментарі вимкнені.