Героєм на війні загинув Володимир Кіндрат з Тернопільщини

 Приймаємо важку скорботну звістку. 23 лютого 2024 року героїчною смертю загинув коропчанин, товариш, родич, друг для багатьох Володимир Михайлович КІНДРАТ (06.02.1966 – 23.02.2024р), повідомляють в Коропецькій селищній раді.

29 лютого 2024 року від командира в/ч 7013 надійшло сповіщення, що під час виконання бойового завдання поблизу Новоданилівки Запорізької області загинув старший механік -водій 3 танкового взводу 2 танкової роти танкового батальйону сержант Володимир Кіндрат. Розпорядженням селищного голови № 13 від 29.02.2024 у Коропецькій територіальній громаді 29 лютого-3березня 2024 року оголошуються ДНЯМИ ЖАЛОБИ 🕯🕯.

На знак скорботи за загиблим Героєм Володимиром забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, обмежити проведення розважальних заходів, звучання розважальної музики.

За традицією, по дорозі додому, де знайде останній спочинок воїн Володимир, Коропецька громада в поклоні зустріне кортеж з домовиною військового в Коропці завтра, в пʼятницю, 1 березня 2024 року в середині дня.

Усією спільнотою з болем висловлюємо щирі співчуття дружині, доньці, сину, внукам, усім рідним і близьким загиблого воїна.
Доземно вклоняємося Вам, Герою. Дякуємо за Захист.
Дякуємо за подвиг, за Вірність присязі і своєму народу.
🕯🕯 Вічна шана і слава 🇺🇦….

Коментарі вимкнені.