Вся правда про Тараса Пастуха — одного з найбагатших депутатів Тернопільщини

Цікаві факти про нардепа з Тернопільщини Тараса Пастуха на підставі доступних даних на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднив тернополянин Іван Омелян.

“Сьогодні, в моєму депутатському огляді — публічні дані про роботу Народного депутата України Тараса Пастуха, який є членом фракції ПП “Об’єднання Самопоміч” у Верховній раді восьмого скликання”, — пише Іван Омелян. — Почнемо з першого пункту — відвідування засідань ВР та засідань комітету. З першим пунктом не все добре: з 52 засідань, які ми вимірювали, 20 засідань (по електронній реєстрації) було пропущено. З цих 20-ти засідань, депутат не реєструвався взагалі (письмова реєстрація) — 12 разів. Отже, саме по цих 12-ти засіданнях є питання. Думаю, Тарас Пастух, коли звітуватиме (коли він звітуватиме до речі ?), скаже про причину виникнення цієї цифри. По відвідуваннях засідань комітету ситуація краща — на 12 засіданнях був присутній, а 5 пропустив. Між іншим, в комітеті більша половина депутатів військові.

Пан Пастух є не бідною людиною. Про це свідчать 2 051 580 гривень. Він був до обрання успішним бізнесменом. В мене от є прогноз, що в 2015 році декларація зменшиться. Буде цікаво спостерігати за динамікою худнення чи наповнення гаманця одного з найбагатших депутатів від Тернопільщини.

Тарас Тимофійович — подав три запити і долучився до прийняття 7 законопроектів. Не багато помічників в нашого парламентаря, тільки 7. Але всі відомі люди. Троє помічників отримали статус державного службовця: Назар Зелінка, Базір Анатолій Михайлович, Горинський Олександр Васильович. Четверо помагають на громадських засадах – Андрій Грицишин, Козій Ігор Савович, Рій Григорій Євгенович, Романчук Андрій Васильович.

Думаю, звіти від депутатів ми раніше року їх роботи не дочекаємось, але як людина, що живе в Тернополі, я б таки хотів зустрітись зі своїм депутатом раніше і послухати його звіт. Думаю варто мені сходити до приймальні депутата, але в дальшому треба перед всіма нардепами ставити вимогу поквартального звітування! Будемо над цим працювати!”, — кінець цитати.

-1 thoughts on “Вся правда про Тараса Пастуха — одного з найбагатших депутатів Тернопільщини

 • 13:45 | 25.06.2015 о 13:45
  Permalink

  А в нього поважна причина є, шо не з’являвся до Верховної ради – обіцяв побратимам, шо навіть як його виберуть – не піде до ради, а залишиться з ними на предовій)) До речі, вон знову поїхав фоткатися з автоматом, в понеділок будуть фоточки, шоб було шо на борди по всім місті восени клеїти))

 • 09:30 | 26.06.2015 о 09:30
  Permalink

  Думаю тепер тернополяни розуміють яку свиню нам підсунув Садовий, за певну суму доларів продали квоту лицеміру Пастуху, той імпотент взагалі ні до чого не вартий, а його родич Джоджик, який і викупив тепле місце для захисту особистих бізнес інтересів так само протирав штани в залах засідань!

 • 16:38 | 26.06.2015 о 16:38
  Permalink

  Для нього АТО скінчилося, як тільки мандат дали. Відсидів там про людське око виборчу компанію, а реально в Верховній Раді нічого не зробив. Думаю в тій Самопомочі не один він такий діяч, так що поженуть її скоро як Свободу.

Коментарі вимкнені.