Тернопільщина: спостерігачі ОПОРИ фіксували процедурні порушення

Спостерігачі ОПОРИ на чотирьох виборчих дільницях Тернопільської області зафіксували порушення порядку процедури голосування, який описаний Законом України «Про вибори Президента України».

На виборчих дільницях №611123 (місто Тернопіль), №610346 (Збаразький район), №610667 (Монастириський район) і №610239 (Гусятинський район) лише один член комісії організовував процедуру голосування для виборців.

У частині 1 статті 76 Закону України «Про вибори Президента України» вказано, що при проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати. Один з них, за умови пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених у частині 2 статті 2 цього Закону, та наявності його у списку виборців, надає виборцю список для підпису. А другий член у позначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня вписує своє прізвище, ініціали, розписується та проставляє номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці. А коли виборець ставить підпис за отримання бюлетеня, цей член комісії відокремлює від виборчого бюлетеня контрольний талон та видає виборцю виборчий бюлетень.

Коментарі вимкнені.