На території Тернопільщини усіма провайдерами припинено трансляцію каналів 112, NewsOne, Zik

На виконання Указу Президента України Тернопільська ОДА спільно з представником Нацради України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до всіх провайдерів, які надають послуги кабельного телебачення на території області, про відповідальність за дотримання законодавства; усім відповідальним направлено листи щодо забезпечення безумовного виконання Указу на їх територіях та здійснення постійного моніторингу.

Зараз на території області усіма провайдерами (а їх зареєстровано чотири – Макс-ТV Бережани, Воля, Колумбус, ФОП Дудлій), а також усіма операторами припинено трансляцію каналів, які працюють з логотипами 112, NewsOne, Zik, – про це розповідає очільник області Володимир Труш.
Рішення про санкції щодо цих телеканалів давно зріло в суспільстві.
  • У попередньої влади не вистачало політичної волі поставити крапку у питанні проросійської пропаганди, яка здійснюється руками окремих груп медіа, зареєстрованих в Україні. Сьогодні ми маємо чітку позицію Президента, який запустив рішення РНБО в дію. ей кейс є винятковим (!), але вчасним. Він став відповіддю на відкриту проросійську пропаганду та формування антиукраїнських настроїв серед громадян, – каже Володимир Труш.

Коментарі вимкнені.