Паризький тиждень моди: показ колекцій на висоті майже 300 метрів

У розпал бабиного літа столиця Франції приймає головну подію року в світі моди – Паризький тиждень моди. Після шоу в Нью-Йорку, Лондоні й Мілані – завершення сезону показів прет-а-порте весна-літо 2012.

Відкривала тиждень моди португальська дизайнерка Фатіма Лопес у досить колоритному місці  – шоу відбувалося майже під самісіньким небом, якщо точніше – на Ейфелевій вежі, на висоті 300 метрів. Щоправда, потім довелося спуститися на землю, інші покази проводили вже у звичних для всіх умовах.

Цього року  багато уваги прикуто до «новачків» у фешн-індустрії, що спричинено, певною мірою, хвилею безпрецедентних відходів минулої весни таких відомих брендів як Balmain, Azzaro, Chloe, Cacharel та Kenzo. Окрім того, багато балачок точаться навколо шоу Dior, адже бренд досі не знайшов заміну дизайнеру Джону Гальяно, котрому довелось завершити свою багаторічну кар’єру у французькому домі моді через антисемітські висловлювання.

Французька дизайнер Барбара Буі висловила занепокоєння, схожі до тих, що звучали з вуст провідних фешн-експертів на Міланському тижні моди. «Продажі стали непередбачуваними, безперечно, підвищення податків вплинуло на купівельну спроможність по всій Європі».

 

Коментарі вимкнені.