У Тернополі триває двомісячник благоустрою

Продовжуються роботи з виконання заходів двомісячника благоустрою, затверджених рішенням виконавчого комітету від 16.03.2011р. №387 «Про проведення двомісячника благоустрою та Дня

Читати далі

Тарас Борук очолив управління ОДА

Голова облдержадміністрації підписав розпорядження про призначення Тараса Михайловича Борука на посаду начальника головного управління розвитку інфраструктури Тернопільської обласної державної адміністрації.

Читати далі