Тепер тернопільські ВВ-шники співчувають сім’ям загиблих (відео)
Сьогодні тернопільський батальон, який був у Києві, висловив співчуття сім’ям загиблих на Майдані.

Сьогодні тернопільський батальон, який був у Києві, висловив співчуття сім’ям загиблих на Майдані.

Коментарі вимкнені.
пізно всралися!вшию іх гнати і посраці дати!
С У К И !!! П І Д Е Р А С И !!! Віктор Вікторович – ЩОБ ТИ З Д О Х C У К А !!! а ви малалетки , не можете з ним по чоловічому поговорити !!!