Міністерський десант у Тернополі: деталі
Перед офіційним крахом уряду Яценюка Тернопільщину, наче острів, де збирається екіпаж затонулого корабля, з робочим візитом відвідав цілий вояж різного штибу міністрів України на чолі з віце-прем`єр-міністром України-Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлового-господарства України Геннадієм Зубком.
Поважні гості зранку 25 березня завітали в Великогаївську об’єднану територіальну громаду. У рамках зустрічі голова ДСНС Микола Чечоткін передав голові Олегу Кохману ключі від пожежної машини.
Певним прецедентом “Погляд” розцінює публічний ігнор присутнього на відкритті перинатального центру “Мати і дитина” Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, якого на відміну від Геннадія Зубка, Степана Барни, Віктора Овчарука, до слова чомусь (sic!) не запросили. До чого б така тенденція?
– Тернопільська область – найбільша за кількістю об’єднаних територіальних громад в Україні – 26, – спробував похвалити наш край віце-прем`єр-міністр України Геннадій Зубко під час підходу до преси. І тут Олександр Квіташвілі не мав де додати й п’яти копійок. – Сьогодні було вперше презентовано проект створення добровільної дружини у Великогаївській об’єднаній громаді в Тернопільській області. У цьому році Тернопільщина завершить адміністративну реформу з кількістю 45-46 громад. Мені дуже подобається ця область: по-перше, процеси щодо реформування, які тут відбуваються, є показовими для всіх; у Тернополя непогане географічне розташування; 34 замки у Тернопільській області! Ми очікуємо нині напливу туристів в Україну. 1930 рік – мене сьогодні це так здивувало (!), у цьому році в Тернопільській області було 670 команд, які добровільно допомагали працювати пожежникам. Це означає, що тут дуже потужна генетика на самоврядування, дух лідерства, відповідальність.
Щоб убезпечити журналістів від принаймні одного інформаційного приводу не на користь адміністрації центру, голова Тернопільської ОДА Степан Барна пояснив, що після нинішнього відкриття ще тиждень триватимуть дезінфекційні процедури, тому бажаючі подивитися “вміст” перинатального центру зайшли в тому, у чому погодні умови зумовили, але без бахіл і халатів. “Потім ми запросимо священиків для освячення цього приміщення”, – додав Степан Барна.
А винуватець подій – нарешті завершена перша частина проекту реконструкції Тернопільського обласного перинатального центру “Мати і дитина” насправді “Погляду” сподобався. Тут осучаснили 32 палати, оснастили операційний блок, 27 кабінетів та 36 санвузлів. Центр розрахований на 152 ліжкомісця. Загальна вартість будівельно-ремонтних робіт — понад 25 мільйонів гривень. Як підказали Геннадію Зубку, у середньому в Тернополі за день народжується по 12 дітей.
Коментарі вимкнені.