На Тернопільщині за місяць виявили майже 200 нетверезих водіїв

Упродовж липня 2026 року поліцейські Тернопільської області склали 196 адміністративних протоколів за керування транспортними засобами у стані алкогольного чи іншого сп’яніння. Водночас правоохоронці зафіксували 7896 порушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Про це повідомили в управлінні превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області та управлінні патрульної поліції.

Найпоширенішими порушеннями правил дорожнього руху стали:

  • перевищення встановленої швидкості;
  • недотримання безпечної дистанції;
  • порушення правил руху заднім ходом.

За минулий місяць на дорогах Тернопільщини сталося 207 дорожньо-транспортних пригод, із яких 58 – з потерпілими. Унаслідок аварій загинули троє людей, ще 80 осіб отримали травми.

Також зафіксували 9 ДТП за участю пішоходів, у яких травмувалися 10 людей.

Окремо правоохоронці повідомляють про 4 дорожньо-транспортні пригоди, скоєні нетверезими водіями. У цих аваріях травмувалися двоє людей.

Серед основних причин ДТП:

  • перевищення швидкості – 51 аварія, одна людина загинула, 35 травмувалися;
  • недотримання безпечної дистанції – 37 аварій, одна людина загинула, ще 8 отримали травми.

За керування транспортним засобом у стані сп’яніння поліцейські склали 196 адміністративних протоколів за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За таке порушення передбачено штраф 17 тисяч гривень.

Правоохоронці закликають водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху, не сідати за кермо у стані сп’яніння, не перевищувати швидкість та дотримуватися безпечної дистанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *