Труби і гайкові ключі майстри КП «Тернопільводоканал» поміняли на мікрофони
Труби та гайкові ключі майстри комунального підприємства «Тернопільводоканал» поміняли на мікрофони. Вдягнувши вишиванки, робітники вийшли на сцену та виконали твори великого українського Кобзаря.
Вечір пам’яті Тараса Шевченка у тернопільському водоканалі провели вперше. До цього в комунальному підприємстві вже відбувалися вечори колядок та інші національні святкування.
Провідними виконавцями на цих заходах є власний хор «Тернопільводоканалу». Колектив на підприємстві функціонував ще в 1970-х роках, розповідає директор Володимир Кузьма. На початку 2000-х хор тимчасово припинив свою діяльність. Але впродовж останніх кількох років працівники підприємства регулярно збираються на репетиції та вдосконалюють свої вокальні здібності. Така позаробоча діяльність лише згуртовує колектив, впевнені працівники «Тернопільводоканалу».
Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»: «Кожна людина ходить на роботу для того, щоб, у першу чергу, виконувати завдання, які перед нею стоять, і тим самим заробляти собі на хліб насущний, щоб прогодувати сім’ю. І якщо попри це в людини ще вистачає зусиль для того, щоб займатися чимось додатково, а тим більше таким звеличеним, творчим, духовним, то це тільки треба вітати й підтримувати. Тому однозначно, що такі конкурси, творчі вечори згуртовують колектив, вони додають йому наснаги, в певній мірі піднімають нашу людяність та підвищують культуру».
Тетяна Баколінська, начальник абонентного відділу КП «Тернопільводоканал»: «Хор – це коли ми в основному відпочиваємо, співаємо, працюємо разом. Це дає нам якесь задоволення, що ми живемо, згуртовує ближче людей, адже працюємо разом. І коли ми співаємо, виступаємо перед нашими працівниками – все одно вони тягнуться до нас, щоби послухати, відпочити душею».
До Шевченківських читань колектив водоканалу готувався кілька тижнів. У репертуарі творчого вечора «Я – України син» – вірші та пісні Кобзаря. Який твір виконувати – кожен водоканалівець обирав самостійно.
Надія Луцишин, лаборант КП «Тернопільводоканал»: «…«Читала мати «Кобзаря». А потім сіла вишивати. Й вплелась Шевченкова зоря, і рушники її крилаті. На білих вітах полотна шлях розстелився Тарасовий, сирітський шлях, що в бур’янах квітчався українським словом»…»
ІНТБ
Коментарі вимкнені.