Ольга Жеруха просить небайдужих прийти під тернопільську міську раду, щоб захистити аптеку №78

Керівник комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека №78» Ольга Жеруха просить мешканців міста долучитись  до участі в мирному зібранні з вимогою збереження та продовження функціонування  аптеки.

Зібрання відбудеться 13 лютого 2019 року об 11:00 біля міської ради (вул. Листопадова, 5 ).

  • Не будьте байдужі, йдеться про долю не лише самого колективу й всіх людей яких аптека №78 обслуговувала по соціальних програмах, – просить Ольга Жеруха.

За її словами, на сьогоднішній день міська рада хоче в незаконний спосіб виселити найстарішу аптеку в місті Тернополі, якій через місяць мало б бути 60 років.

Нагадаємо, нещодавно працівники виконавчої служби  намагалися поміняти замок у приміщення та описати товар. В. о. начальника Тернопільського міського відділу державної виконавчої служби Василь Кущак,  переконував, що згідно рішення господарського суду аптека мала звільнити приміщення ще у кінці січня, але не зробила цього. Саме тому це мали зробити примусово. На захист аптеки стали  небайдужі тернополяни та прилеглих сіл, які лише тут могли купити потрібні ліки.

Ініціатива на примусове виселення йде від підлеглих міського голови Сергія Надала. Виконавчий комітет ТМР без конкурсу приймає рішення про надання в оренду незвільнених аптекою приміщень. Новим щасливим орендарем стає приватний підприємець Сергій Пушкар,пише сайт Терміново..

Скільки платитиме Сергій Пушкар за оренду комунального майна? Передувало рішенню виконкому оголошення від Тернопільської міської ради про намір передати в оренду майно комунальної власності, розміщене 23 травня 2018 року. Згідно цього повідомлення, міськрада встановила вартість місячної орендної плати за 633,7 м. кв. в центрі Тернополя – 29696,65 грн.

Раніше Сергій Пушкар працював у правоохоронних органах. За даними журналістів газети «Номер 1», із простого водія він дослужився до заступника начальника управління боротьби з організованою злочинністю в Тернопільській області. Коли цю структуру ліквідували, Пушкар пішов на «вільні хліба».

Він не вперше цікавиться орендою комунального майна в центральній частині Тернополя. Зокрема, Сергія Пушкаря згадували у тернопільських виданнях, коли він у червні 2017-го брав участь в конкурсі міської ради на оренду приміщень в «Палаці кіно», що на вул. Івана Франка. І переміг на конкурсі, а згодом і в судах, коли комісія скасувала конкурс.

Крім того, що Сергій Пушкар фізична особа-підприємець, у травні 2018 року він стає співзасновником ТОВ «Роял Контракт Т». Компанія з майже ідентичною назвою охороняє Тернопільську міську раду запівдарма.

Товариство Сергія Пушкара, маючи всього-навсього три місяці від роду, стало переможцем у  відкритих торгах на монтаж та установку охоронного обладнання в приміщенні Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Сума тендеру 159 230 грн.

-1 thoughts on “Ольга Жеруха просить небайдужих прийти під тернопільську міську раду, щоб захистити аптеку №78

  • 14:13 | 12.02.2019 о 14:13
    Permalink

    Не заважайте родині Заставних відкривати нові пиячарні, нищота!!!

Коментарі вимкнені.