У Тернополі відбудеться Всеукраїнський фестиваль психологічних ігор

Вже втретє  в Тернополі буде проведений Всеукраїнський фестиваль психологічних ігор. Цього разу на ньому будуть присутні майстри та автори психологічних, коучінгових та трансформаційних ігор зі всієї України. І це не дивно – кожна сфера людського життя може бути опрацьована у новому форматі – через гру.

Сьогодні термін «гейміфікація» активно використовують спеціалісти всіх допоміжних професій, що надають будь-які послуги для самовдосконалення, отримання нової інформації, навчання. Тому і ігор стає більше!

Так і на фестивалі у Тернополі  буде представлено декілька локацій, щоб учасники могли обрати ту, яка їм цікавить. Ігри будуть представлені у зонах:

  • Саморозвиток (важлива на сьогодні тема, бо розуміти себе, свої реакції дуже важливо для найкращої самореалізації у всіх сферах життя)
  • Розвитку взаємостосунків (це зона дає зрозуміти, як будувати гармонійні взаємостосунки. Важливо, бо ми соціальні і від гармонійного спілкування залежить наш внутрішній стан)
  • Розвиток жіночих якостей (ця локація дозволяє пропрацювати жіночі стани лідерства)
  • Бізнес-напрямку ( локація в якій будуть представленні ігри –симулятори , ігри по особистому бренду, збільшенню продаж, тощо)

Тому  кожен, хто завітає на Фестиваль зможе знайти для себе цікаву тему для опрацювання у форматі гри.

Зауважимо, що настільні ігри мають ряд переваг над іншими методами роботи.

Сьогодні в такому потоці інформації люди шукають цікавий та дієвий формат і часто лекції, майстер-класи несуть лише факти, чужий досвід та узагальнення.   Тренінги передбачають рухання групи у заданому руслі тренером .

А гра – це невимушений формат , коли в деяких моментах не ведучій контролює процес ведення гри, а гра заводить кожного учасника у ті глибини, над якими варто працювати йому сьогодні.  І кожен у ігровому процесі рухається у саме собою заданому темпі та працює над вирішенням лише свого питання.  І при цьому зберігається групова динаміка!

Гра може розвернути учасника та показати важливість вирішення  іншого питання. Не того, з яким зайшов у гру гравець. Гра може перевернути його запит, який позитивно змінить життя людини при його розв’язанні.

У кожній грі вкладено  багато теоретичних знань, що не звалюються на учасників, а подаються по мірі проходження кожним на відповідним етапі.

Але саме основне – психологічна, трансформаційна та коучінгова гра – це тренажер! Ми можемо читати та перечитувати якусь теорію. А можемо пограти у гру, де ці теоретичні знання закладені. І  будемо здивовані власним реакціям та переживанням тому, що саме в грі ми пізнаємо та зразу це використовуємо!

Третій фестиваль буде відрізнятися від попередніх тим, що:

  • Додатково буде працювати зона «Консультація», де наші ведучі та автори ігор будуть консультувати охочих
  • Паралельно з іграми будуть проходити майстер-класи для тих, хто хоче заглибитися у якусь тему чи перепочити після процесу гри.
  • Проведення формату фінансової гри для дітей учасників фестивалю (від 8 років) в дитячій зоні.
  • Соціальна складова – кожний 5 квиток буде подарований людям з соціально-незахищених верст населення (матері-одиначки, батьки, що виховують дитину інваліда чи тяжкохвору дитину, тощо). Основним аспектом вибору учасників для подарованих квитків  є  їх соціальні сторінки, де люди говорять про свою проблему та просять про допомогу. Афішування осіб з подарованими квитками не відбувається.

Отже – хочеш нових, цікавих знайомств? Цікавишся новими формами роботи над собою? Хочеш ближче зрозуміти що таке «гейміфікація» і де це можна використати? Цікаво познайомитися з провідними майстрами України та СНГ?

Приходь! Грай! Пізнавай!

13-14 квітня у Тернополі з 10-00 по 18-00 вечора у приміщення Кооперативного технікуму відбудеться ІІІ ФайнийПсиФест!

Ведучі вже їдуть!

І Ти приходь!

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *