У Тернополі гратимуть у м’яч на каяках!

Лише 8 днів залишилося до турніру з кануполо в Тернополі “Тернополо”.
Атракція відбуватиметься 19 травня з 10:00 ранку на Тернопільському ставі в районі Острова Чайка.
У цей день усі охочі безкоштовно зможуть випробувати себе у веслуванні на каяках, байдарках, каное, SUP-дошках.

Кануполо – командна гра, що з’явилась у ХХ сторіччі у Лондоні. Матч відбувається між двома командами (у кожній – 4 учасники. Гравці у каяках та шоломах намагаються забити якомога більше голів у ворота суперника).

Організатор: TURE TEAM

Із правилами турніру можете ознайомитись ТУТ.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ТУРНІРУ З КАНУПОЛО “ТЕРНОПОЛО”

(обов’язкова до ознайомлення та виконання!!!)

1. Відповідально поставитись до  вибору і підготовки спорядження.
  2. Ретельно перевірити водне спорядження на готовність до використання.
  3. В обов’язковому порядку використовувати рятувальний жилет під час змагань.
  4. Ознайомитись з технологією експлуатації спорядження, що беруть напрокат.
  5. Бути фізично готовими до екстремальних навантажень.
  6. За наявності індивідуальних захворювань, старих травм, повідомити завчасно про це організаторів і подбати про відповідні медикаменти.
  7. Дотримуватись програми змагань згідно з інструкціям, наданими організаторами.
  8. За необхідності надати допомогу іншим учасникам змагань.
  9. Дотримуватись загальних правил техніки безпеки й поведінки на воді.

Умови участі

У змаганні можуть брати участь особи, що досягли віку 16 років.
Особи віком до 16 років можуть приєднатися тільки з письмового дозволу батьків.

Реєстрація

Для реєстрації заповніть АНКЕТУ.

Також буде можливість зареєструвати команду на місці проведення змагань.
Можна зголошуватись в індивідуальному порядку. Організатори формуватимуть команди з окремих спортсменів

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у турнірі:

1. Захотіти.

2. Зареєструватися

3. Зібрати команду, або приєднатися до якоїсь із них.

4. Прийти.

5. Перевдягнутися (взуття, штани, футболка, светр).

6. Перемогти

Програма змагань

Змагання командні. Команда складається з п’яти осіб.
Кожна команда сплачує оргвнесок у розмірі 250 грн з команди (50 грн від учасника).

Сплачений оргзбір не повертається із будь-яких причин, крім скасування заходу з вини оргганізаторів та з причини хвороби учасника, за наявності довідки лікаря пред’явленої до початку заходу.

Програма

10.00 – 11.00 // реєстрація команд, жеребування.
11.00 – 15.00 // груповий турнір
15.00 – 17.00 – півфінальні і фінальні ігри
17.00 – 18.00 – нагородження переможців

Турнірна таблиця

Усі команди способом жеребкуванням будуть поділені на групи.
У групах відбудуться матчі згідно з турнірною таблицею (“кожен з кожним”).
Із кожної групи у півфінал вийдуть дві команди, які наберуть найбільшу кількість балів.
За перемогу у матчі нараховується 3 бали, за нічию – 1 бал, за поразку – 0 балів.
При однаковій кількості балів буде враховуватись результат індивідуальної зустрічі. Якщо ж результат індивідуальної зустрічі – нічия, враховуватиметься різниця забитих і пропущених.
У півфіналі команда, яка посіла І місце у групі №1, гратиме з командою, яка посіла ІІ місце у групі №2, і навпаки. Таким чином будуть визначені фіналісти, між якими і відбудеться фінальний матч.
За наявності вільного часу буде організовано суперфінал.

Кожна гра складатиметься з двох таймів. Тривалість тайму – 7 хв. Перерва між таймами – 5 хв.