У Тернополі відкривається Школа інтелекту

А ви помітили, як за останні 2 десятиріччя змінився світ навколо нас? Зі стабільного, передбачуваного і простого він перетворився на складний і неоднозначний. Світ, в якому потрібно швидко переробляти величезні обсяги інформації, мати критичне мислення, підбирати кілька варіантів рішень для тої чи іншої задачі.
 
Ми, дорослі, не завжди встигаємо за стрімкими змінами і у питаннях навчання дітей продовжуємо думати категоріями минулого сторіччя. Більшість батьків, які приводять свою дитину в центри розвитку у віці 4-6 років, ставлять перед собою головне завдання – швидше навчити її читати ???? й рахувати.
 
Насправді ні я, ні ви не знаємо жодної людини в своєму оточенні, яка не могла б цього робити. Але кожен з нас знає багато людей, які не вміють аргументувати свою думку, міркувати, придумувати якісь проекти, а тим більше планувати їх..
Ви хочете, щоб ваша дитина стала успішною в майбутньому? Тоді дайте їй ключ????, що допоможе відкрити в дорослому житті безліч дверей, – розвивайте її інтелект. Точніше, всі види інтелекту – логіко-математичний, вербальний, творчий, емоційний. А ми вам в цьому з радістю допоможемо.
 
‼️Цього року в нашому клубі відкривається новий курс для дітей 4-7 років – Школа інтелекту. Завдання тут підібрані так, щоб гармонійно розвивати всі види інтелекту дитини, не давати їй готових рішень, а стимулювати думати, формувати навички дослідницької діяльності і критичного мислення. Давайте разом вчити дітей ДУМАТИ!
Хочете більше дізнатися про цей курс? Телефонуйте 067-353-1432 і записуйтеся ????на День відкритих дверей в «Промінчиках» 31 серпня.

Коментарі вимкнені.