Чи ефективні вітамінні комплекси для волосся, нігтів та шкіри?

Важливі прикраси жінки — гладка чиста шкіра, блискуче волосся, гарні нігті. Але, на жаль, втома, хвороби, стреси, висока зайнятість негативно впливають на жіночу красу. Різноманіття вітамінних комплексів обіцяє виправлення ситуації буквально за кілька тижнів. Але правда це чи тільки маркетинг?

Скажемо одразу: наукові дослідження та відгуки споживачів однозначно говорять про дієвість таких препаратів. Вивчити їх склад і підібрати варіант можна за посиланням https://apteka911.ua/shop/bad-dlya-uluchsheniya-sostoyaniya-volos-kozhi-i-nogtey. Медична інформаційна система Аптека 9-1-1 зібрала багато корисної інформації про препарати для підтримання здоров’я та гарного самопочуття.Що входить до складу?

Зазвичай виробники підбирають до складу препаратів майже все необхідне організму у збалансованому вигляді та оптимальній для засвоєння формі:

  • вітаміни А, В, С, D, Е, РР та ін.;
  • мінерали цинк, кремній, залізо, колаген, селен, магній тощо.

Також до складу таких комплексів входять різноманітні натуральні рослинні екстракти (виноградних кісточок, квіток ромашки лікарської, кореня лопуха, проса та ін.).

Попри беззаперечну користь складових таких вітамінних препаратів, перед початком їх вживання варто порадитися з лікарем, тим паче якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям і приймаєте якісь ліки. У вибраному самостійно варіанті може міститися більше елементів, ніж вам потрібно. До того ж деякі речовини можуть небажаним чином взаємодіяти з компонентами ваших ліків. 

Як вибрати вітамінний комплекс?

Якщо ви прийняли рішення самостійно вибрати вітамінний комплекс для себе, спеціалісти рекомендують звернути увагу на:

  • виробника — це має бути відома компанія з гарною репутацією;
  • наявність сертифікації та відповідність світовим стандартам;
  • кількість капсул і ціну — розрахуйте, яку упаковку треба купити, щоб дотримуватися потрібного дозування протягом рекомендованого виробником часу. 

Не варто відмовлятися від можливості покращити свій зовнішній вигляд, стати здоровіше та сильніше за допомогою вітамінно-мінеральних комплексів. При виникненні сумнівів і запитань можна звернутися до лікаря, аби підібрати найкращий варіант саме для вас.

Коментарі вимкнені.