NikaDent Family – сучасна стоматологія для всієї сім’ї


Шукаєте ТОП стоматологію в Одесі для себе, батьків та дітей? Точно радимо вам завітати до клініки NikaDent Family, що розташована за адресою роспект Академіка Глушко, 22Б. 

Чому саме сюди? Розповідаємо детально! 

На що звернути увагу?

Стоматологія в Одесі має відповідати таким вимогам:

 • Лікарі – вузькопрофільні фахівці, які працюють у сучасних протоколах та постійно вдосконалюють свої знання, навички. Важливо, щоб пріоритетом для лікарів була доказова медицина, а не протоколи 40-річної давності.
 • Дитячими стоматологами працюють фахівці із відповідними спеціалізацією та досвідом. Дитяча стоматологія має багато відмінностей від дорослої. Тому дорослі лікарі не можуть так же впевнено лікувати дитину. 
 • М’який підхід до дитини, завдання лікаря – показати малюкові стоматологію без страху та болю. Стоматологія працює без утримання та примусу. Батько може бути на прийомі поряд з дитиною.
 • У клініці, якщо вона працює із седацією, є спеціальний персонал – анестезист, анестезіолог-реаніматолог, а також обладнання для сну та першої допомоги. Дуже важливо, щоб у клініки було укладено договір із швидкою допомогою на випадок проблем.
 • У стоматології дотримуються правил асептики та антисептики, лікарі та персонал миють руки та надягають рукавички, маски, заправляють волосся.

Важливими є і відгуки про стоматологію. Однак, покладатися на них на 100% не варто – іноді навіть між найкращим лікарем та пацієнтом можуть виникати непорозуміння, що призводять до негативу. Або ж навпаки – пацієнти, радіючи короткому порятунку від болю, залишають позитивний відгук.

NikaDent Family – баланс експертності, м’якого підходу та доступності

Однією з найпривабливіших стоматологій для лікування дітей та дорослих в Одесі є NikaDent Family. Можливо, хтось із ваших друзів вже бував тут і зміг переконатись – у клініці є всі умови для ведення якісного дитячого прийому:

 • Зручна зона очікування із дитячим куточком. 
 • Адаптаційні візит для малюків. 
 • М’яка та доброзичлива до дитини стоматологія, де не існує примусу та утримання.
 • Лікарі – стоматологи з досвідом понад 10 років, які постійно вдосконалюють свої знання та навички разом з українськими та іноземними колегами.
 • Робота в сучасних протоколах лікування, якими користуються у найкращих клініках України та зарубіжжя.
 • У клініці є весь необхідний персонал та обладнання для роботи у медикаментозному сні, а також укладено договір із приватною швидкою допомогою.

Бажаєте дізнатися більше? Загляньте на сайт стоматології «NikaDent Family», а потім дзвоніть і вибирайте час для знайомства з клінікою, її можливості та персоналом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *