Що може додаток Google Camera та, як його встановити на будь-який Андроїд-смартфон

Флагманські телефони від Гугл займають перші позиції у світових рейтингах камерофонів, а бюджетні зразки – виграють перед дорогими Айфонами та Андроїд-смартфонами під час “сліпих” тестувань. Все завдяки тому, що ці пристрої мають поліпшені алгоритми постобробки зображень. А, щоб покращити якість фото та відео ще більше, існує застосунок Google Camera (Gcam).

Цей софт поліпшує якість фільмування та мінімізує недоліки наявних датчиків. І, хоча спочатку він був тільки у смартфонів Pixel, знайшлися способи його інтеграції до інших пристроїв Андроїд. А, щоб використати вільний час на власну користь, можна перейти на elslots-win.net/uk/games, який містить сотні топових слотів з безкоштовним режимом.

Докладніше про переваги Gcam

Завдяки Gcam, людині не знадобиться вручну редагувати фото або відео з метою покращення якості. Програма все зробить замість власника, а у кінці – він отримає відмінний результат. Утиліта працює з такими функціями, як:

  • Швидке та всебічне опрацювання динамічного діапазону (режим HDR+);
  • Режим нічного фільмування з поєднанням кадрів та чергуванням витримки;
  • Ретельне розмиття фону без зачіпання об’єктів, що знаходяться спереду;
  • Цифрове наближення Super Res Zoom;
  • Приємний та природний тон шкіри завдяки Real Tone.

Хоча це не всі переваги Гугл-камери, але вони є більш актуальними для більшості користувачів. Тим більше, що швидке завантаження цього софту працює тільки у пристроях Pixel. Але, що ж робити власникам інших смартфонів Андроїд? 

Як встановити Гугл-камеру на будь-який пристрій Андроїд

Плідна робота великої спільноти ентузіастів допомогла адаптувати Gcam під смартфони різних виробників, сенсори, оптику та процесори. Ці розробники додають власні доопрацювання у вигляді, наприклад, регуляторів роботи HDR+. Фахівці поширюють готові версії адаптованого софту у форматі “.apk”. Ба більше, у файлах є необхідні налаштування під конкретні моделі смартфонів. 

Щодо обмежень по чипсету, програма працює досить гарно на пристроях з Qualcomm Snapdragon. Пристрої з іншими процесорами потребуватимуть обходу обмежень за допомогою TWRP Recovery або Magisk. Але, у цьому разі, ефективність додатка буде набагато нижчою. 

Також, можна заздалегідь перевірити смартфон на сумісність з Gcam. Для цього можна використати Camera 2 API, що є у Плей-маркеті. І, перш за все, потрібна підтримка стандарту HAL3. А, після завантаження, повинен підсвітитися один з рядків: «LEVEL _3», «FULL» або «EXTERNAL». 

 

Коментарі вимкнені.