ТОП способів швидко утеплити квартиру

У січні зима вступила у свої права. Після комфортного грудня з температурою близько нуля – в деяких регіонах України настали справжні морози.

У зв’язку з цим, перед багатьма українцями постало запитання про утеплення квартири чи будинку. Адже мало кому хочеться проводити вечора, стукаючи зубами від холоду під час перегляду серіалів чи гри в топ онлайн казино України.

Кращі способи швидко утеплити домівку

Звичайно, задуматися про утеплення варто було не взимку, а раніше. Влітку чи восени можна було комфортно замінити старі вікна на склопакети. Або ж виконати справжнє утеплення стін термоізолюючими матеріалами. 

Проте, існує кілька лайфхаків, які дозволяють підвищити температуру без кардинального ремонту.

  1. Придбайте щільні штори. Основне джерело протягів у квартирі – це вікна. Найкраще рішення проти цього – герметичні віконні системи. Якщо ж вам потрібна тимчасова допомога від протягів – варто запастися важкими щільними шторами. Вони утримають холодне повітря біля вікна, не дозволяючи йому зайти в кімнату.
  2. Заклейте вікна. Ще один засіб супроти протягів з вікон – проклейка віконних стиків утеплювальним папером чи навіть простим скотчем.
  3. Підстеліть тканину під дверима. Інше часте джерело протягів – це вхідні двері. Якщо у вас тягне з дверей – заплануйте наступного року замінити їх на утеплені чи встановити дводверну систему. А поки що знайдіть в господарстві шматок покривала, який можна підстелити внизу дверей, щоб закрити можливі щілини. 
  4. Придбайте килим. Пам’ятаєте, як ми викидали бабусині килими, обзиваючи їх пилозбірниками та радянським спадком? Наші бабусі дещо розуміли в утепленні помешкання. Килими на підлозі та стінах дозволяють зберегти тепло в приміщення. Та не контактувати безпосередньо з холодною поверхнею. Тож, якщо у вас гола підлога – придбайте килими у кімнати, де буваєте найчастіше.
  5. Звільніть батареї від меблів та штор. Якщо перед батареєю стоїть тумбочка чи інший предмет меблів – радіатор буде гріти саме його, а не повітря в кімнаті. Щоб батарея нормально прогрівала приміщення – треба прибрати перед нею всі меблі, що цьому заважають. Також бажано використовувати короткі штори, нижній кінець яких сягає верху радіатора.
  6. Наклейте фольгу за радіаторами. Батарея гріє у двох напрямах. Це значить, що частину тепла вона віддає стіні будинку. Тобто, фактично – вулиці. Щоб не втрачати дорогоцінне тепло – варто наклеїти на стіну за батареєю фольгу. Вона буде віддзеркалювати тепло назад до кімнати.

Виконання цих простих порад допоможе вам підняти середню температуру в кімнаті на 1-3 градуси за Цельсієм.

Зима – сезон для часу з сім’єю

Зимою дуже приємно збиратися разом усією сім’єю. Коли за вікном мороз та вітер, а ви маєте своє тепле та дружнє коло.

Тепле – у прямому сенсі. Людина виділяє тепло, нагріваючи простір навколо себе. Тому, якщо всі члені сім’ї збираються в одному приміщенні – температура в ньому починає рости. Чим більше людей разом – тим сильніше це помітно. Одній людині може бути не під силу нагріти кімнату, тоді як кілька осіб безперечно з цим справляться.

Коментарі вимкнені.