Твій особистий hair boss: 6 правил, як вибрати стайлер для волосся
Створення сучасного привабливого образу неможливе без гарної зачіски, стильної завивки, акуратного укладання локонів чи просто вирівнювання пасм по всій довжині. Досягти будь-якої поставленої цілі завжди допоможе якісний стайлер https://ksuu-store.com.ua/stajlery для волосся, особливо враховуючи широкий асортимент моделей, доступний в продажу. Вибрати відповідний варіант по доступній вартості завжди можна в магазині Ksuu Store.
Можливі типи стайлерів
Багато сучасних стайлерів поєднують в собі одразу декілька важливих функцій, залишаючись при цьому схожими на звичайну плойку. Для створення різних зачісок в наборі передбачені різні насадки-щипці для укладання неслухняних локонів. Повний комплект пристрою зазвичай містить:
- фен-щітку (одразу і сушить, і вкладає пасма так, як це потрібно саме вам);
- насадку гофре, яка допомагає створювати об’єм в прикореневій зоні та формує дрібні ламані хвилі;
- насадки для створення локонів з різним діаметром (в тому числі великих хвиль);
- спеціальні щипці та шпильки для розподілу пасм волосся.
На основі наявних функцій розрізняють два основних типи стайлерів:
- вузькоспрямований або спеціалізований прилад, з максимум 2 функціями (наприклад, електрощипці для завивки чи випрямлення або ж вольюмайзери для гарного прикореневого об’єму);
- багатофункціональні моделі (широко використовуються професіоналами та допомагають створювати найрізноманітніші неперевершені зачіски, часто з різними варіантами укладки).
Багато моделей стайлерів оснащенні ще й такими функціями як антистатичний ефект для більш блискучого волосся. Також можна перемикати температуру для якісного закріплення зачіски.
Класифікація стайлерів на основі типу живлення
Одним із головних критеріїв вибору стайлерів виступає і їх тип живлення. Можливі наступні варіанти моделей пристроїв:
- провідні, які працюють безпосередньо від електромережі (комплектуються двох- або трьох метровими шнурами живлення);
- бездротові (у вигляді елемента живлення зазвичай використовуються батарейки або акумулятор, що робить такий прилад ідеальним варіантом для подорожей).
Що саме обрати — кожен покупець вирішує самостійно.
Критерії вибору стайлера
Окрім типу живлення і функціональності різних моделей приладів, варто враховувати й інші не менш важливі характеристики доступних моделей. Так, основними з них вважаються наступні:
- Потужність. Для домашнього використання підійдуть моделі з показником 100 Вт, в той час, як для створення складних зачісок в професійних салонах часто використовуються варіанти потужністю 1500 Вт (ідеальне рішення для густих і жорстких локонів).
- Кількість насадок в комплекті. Для консервативних зачісок варто вибирати стайлери з 1—2 насадками, які коштують дешевше великих наборів і не займають багато місця. Людям, відкритим до експериментів можна замовити багатофункціональні прилади з більшою кількістю щипців, пластин і інших елементів для створення гарної незвичної зачіски.
- Вид покриття пластин. Керамічне (рівномірно нагрівається, не шкодить волоссю дуже високими температурами), кератинове (надає блиску і також має мінімальний негативний вплив на пасма), турмалинове (вирізняється антистатичним ефектом, розгладжує і надає локонам шовковистості), металеве (швидко нагрівається, але більше за інші шкодить волоссю).
- Тип управління приладом. Більш сучасний варіант — електронний, але зустрічаються стайлери з менш зручним механічним управлінням.
- Тип живлення. Якщо ви обираєте дротові моделі, обов’язково зверніть увагу на довжину шнура і його з’єднання (бажано вибирати шарнірний варіант, який попередить заломи та сплутування дроту).
- Розмір. Цей критерій ґрунтується на довжині та густоті волосся. Тонкі пластини краще підійдуть для коротких пасмів, а для довгого і густого волосся краще обирати широкі моделі.
Серед асортименту магазину Ksuu Store точно знайдеться варіант приладу, який підійде саме вам. Висока якість такої продукції у поєднанні з її доступною вартістю — головні причини оформити замовлення на сайті.
Коментарі вимкнені.