У Тернополі проведуть тренінг з адвокації процедур розміщення зовнішньої реклами

 

20 грудня тернопільським підприємцям та представникам громадськості розкажуть, як лобіювати в органах влади ініціативи розміщення зовнішньої реклами. Тренінг «Адвокація процедур зовнішньої реклами» відбудеться за організаційної підтримки ГО «Клуб Ділових Людей».

Проблема легалізації вивісок – доволі актуальна для сучасного бізнесу. Через нерозуміння законів, надмірні бюрократичні бар’єри та численні витрати, потрібні для проходження дозвільних процедур, учасники ринку зовнішньої реклами часто ігнорують норми законодавства. Як наслідок – самовільно і хаотично розміщують вивіски та інші рекламні конструкції, неестетичний вигляд яких обурює жителів міста.

На тренінгу з адвокації та лобіюванню, провідні українські експерти навчать захищати свої інтереси у сфері розміщення зовнішньої реклами. Учасники заходу детально розглянуть українське законодавство, підзаконні акти місцевого самоврядування, навчаться організовувати адвокаційні кампанії. В другій половині тренінгу відбудеться круглий стіл, де обговорять позитивний досвід в інших регіонах України, внесуть пропозиції змін деяких процедур лобіювання.

«Заходи такого формату – наші перші кроки до формування громадянського суспільства, – зазначив Голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк. – Окрім пояснення механізмів та можливостей розміщення зовнішньої реклами, нам вдалося досягнути дуже важливу ціль – озвучили підприємцям та громадськості доцільність використання адвокаційних механізмів та адвокаційних практик для захисту своїх прав та законодавчих інтересів у сфері господарювання».

До участі запрошують керівників і власників бізнесу, представників органів місцевої влади, які займаються врегулюванням розміщення зовнішньої реклами, юристів, маркетологів, громадський сектор. Експерти заходу – залучений експерт USAID LEV з адвокації Денис Базилевич та старший експерт з питань політики та законодавства Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» Любомир Чорній.

Участь вільна за умови попередньої реєстрації: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2002.html

Деталі для представників ЗМІ: +38 (097) 289-87-89 (Ірина Таран, керівник прес-служби Клубу Ділових Людей).

Коментарі вимкнені.