Універсальне рішення для кожного автовласника

ТМ CASTROL належить транснаціональному нафтогазовому конгломерату British Petroleum. Підприємство спеціалізується на виробництві мастильних матеріалів, технічних рідин, очищувачів та інших спецзасобів для техобслуговування легкових автомобілів, вантажівок і мотоциклів.

Продукція даного виробника характеризується високими експлуатаційними характеристиками, що підтверджено наявністю допусків провідних світових автоконцернів – Volkswagen, BMW, Ford, Renault, Porsche, Mercedes-Benz й багатьох інших.

Моторна олива CASTROL 5W-30 належить до найбільш поширених категорій в’язкості, оскільки підходить для цілорічного застосування у кліматі помірних широт при температурі від -30 до +25 ℃. Вона виготовляється у синтетичному та напівсинтетичному варіантах, із застосуванням інноваційних технологій Fluid TITANIUM, Dualock та Ultraclean, а також збалансованого комплексу присадок. Їх дія спрямована на максимальне розкриття потенціалу двигуна внутрішнього згоряння.

Особливості асортиментного ряду

Продуктова лінійка бренду в’язкістю 5W-30 представлена кількома серіями, що розрізняються за своїм функціоналом:

1.      EDGE – 100%-на синтетика, що мінімізує коефіцієнт тертя між сполученими деталями за допомогою ущільнення захисної плівки у точках екстремального тиску, підвищуючи таким чином продуктивність мотору;

2.      GTX – змащувальні рідини з посиленими мийно-диспергуючими властивостями, які ефективно усувають існуючий шлам у масляних каналах та перешкоджають його подальшому утворенню, істотно продовжуючи моторесурс силового вузла;

3.      Magnatec – автооливи, створені на основі поляризованих молекул, які притягуються до металу і утворюють стійкий захисний шар на внутрішніх поверхнях ДВЗ, що сприяє значному зниженню зносу при будь-яких режимах експлуатації;

4.      Elixion, Enduron і Vecton – продукти з продовженим інтервалом заміни та енергозберігаючою функцією, котрі надійно захищають двигун вантажних автомобілів, автобусів і комерційної техніки від шкідливих відкладень та зносу.

Де придбати оригінальні автооливи CASTROL?

Інтернет-магазин Oil2Go є офіційним дистриб’ютором ТМ CASTROL в Україні, що виступає залізною гарантією їх оригінальності та якості. На всі товарні одиниці оформлені сертифікати відповідності, а їх транспортування та зберігання супроводжуються суворим дотриманням встановлених норм і стандартів.

Завдяки чітко налагодженій складській логістиці представлена до продажу автохімія завжди доступна для замовлення й надсилання у будь-який населений пункт країни. При необхідності наші консультанти нададуть допомогу у підборі, запропонувавши декілька підхожих альтернатив згідно озвученими потребам.

 

Коментарі вимкнені.