Можливості сучасних сервісів онлайн-платежів

Сучасні платформи, за допомогою яких здійснюються оплати в Інтернеті і перекази між банківськими картами, повинні відповідати певному ряду вимог. Питання це дуже серйозне, так як подібними сервісами з кожним днем ​​користується все більша кількість громадян. Найважливішим критерієм є гарантії безпеки особистих даних користувача. Наприклад, лідер вітчизняного ринку онлайн-платежів – iPay.ua – має міжнародні сертифікати відповідності світовим стандартам безпеки PCI DSS. Даний документ розроблений найпопулярнішими в світі платіжними системами Visa і MasterCard. Однак ще одним важливим критерієм, яким повинен володіти подібний сервіс, є різноманітність додаткових можливостей.

Один сервіс для оплат в Інтернеті на всі випадки життя

Найпростішим, але в той же час найбільш наочним прикладом можливостей Інтернет-платформ для здійснення грошових переказів та платежів в Мережі, є можливість поповнення SIM-карти будь-якого оператора мобільного зв’язку. На iPay.ua це можна зробити за посиланням: https://www.ipay.ua/ua/bills/charge-mobile. Причому список операторів для поповнення досить великий: «Водафон», «Київстар», «Лайфсел», «Інтер Телеком», «Три Моб», Travel Sim, People.Net, Tez GSM, «Гудлайн», Global SIM, Yezzz! За цим же посиланням можна поповнити рахунки в «Вайбері» і «Скайпі». Кошти зараховуються на рахунок практично моментально, що теж дуже важливо в деяких ситуаціях. Що стосується вартості послуги, то тут все залежить від оператора і суми поповнення. Тариф може стартувати від нуля гривень. Здійснювати оплати і перекази можуть як зареєстровані, так і незареєстровані користувачі. Але, все ж, зареєструватися варто. У цьому є свої плюси.

Які додаткові переваги дає співпраця з єдиною платформою для Інтернет-платежів?

На прикладі все того ж iPay.ua розглянемо привілеї, якими володіють постійні клієнти сервісу. Крім можливості здійснювати різні види переказів і оплачувати онлайн величезна кількість послуг, реєстрація на сайті дає такі переваги, як програма лояльності. За кожну операцію авторизованому клієнту нараховуються бали, які можна поміняти на цікаві презенти. Також після реєстрації значно зручніше і швидше користуватися сервісом. Велика кількість полів для інформації будуть заповнюватися автоматично. Також можна створювати шаблони і виконувати транзакції в пару кліків. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті платформи.

Коментарі вимкнені.