Як відремонтувати насадку блендера?

Якщо зламалася насадка блендера, прилад припиняє виконувати свої функції або працює недостатньо ефективно. Це кухонне устаткування призначене для подрібнення різних продуктів (овочів та фруктів, м’яса, риби, горіхів тощо), збивання сумішей, приготування пюре. 

За типом блендери бувають занурювальними або стаціонарними. В обох випадках у конструкції присутні: корпус, двигун, блок електроніки та насадка з ножами. Запідозрити несправність насадки можна за різними ознаками:

  • подрібнення стає нерівномірним або зовсім припиняється; 
  • з’являються сторонні звуки під час роботи;
  • не крутяться ножі або крутяться тільки при роботі вхолосту;   
  • насадка не щільно закріплюється, випадає.

Перед тим як проводити діагностику несправностей, слід ознайомитися з інструкцією з використання пристрою і переконатися, що не були порушені правила експлуатації. Після цього необхідно подивитися, чи правильно з’єднані всі частини техніки. Далі слід перевірити наявність напруги в електромережі, а також чи був прилад включений, чи немає обриву дроту. За зовнішніми ознаками слід виключити такі причини несправностей, як вихід з ладу електроніки, двигуна.

Якщо при роботі пристрою відчувається запах гару, видно іскри, чути незвичний шум та сильну вібрацію двигуна, слід негайно вимкнути прилад і звернутися до професіоналів з ремонту техніки. В жодному разі не розбирайте такий прилад самостійно.

Перед тим як відремонтувати блендер, слід його вимкнути, від’єднати від електромережі, очистити від забруднень. Переконайтеся, що причина несправності саме в насадці, а не у двигуні чи блоці керування. Потім проводять зовнішній огляд пристрою з метою виявлення механічних перешкод та пошкоджень. Якщо ззовні все в порядку, переходять до розбирання техніки. 

Джерело: blenderok.com.ua

Як розібрати насадку блендера?

Світові бренди пропонують безліч моделей блендерів різного типу. Перед тим як розібрати насадку, слід ознайомитися з інструкцією та конструкцією приладу. Нерозбірну насадку краще не торкати. Так можна лише зламати пристрій. Варто встановити нову насадку. 

В разі придбання пристрою, що розбирається, слід:

1. Відокремити насадку від корпуса, зняти ножі. 

2. Знайти, яким способом закріплені деталі (за допомогою гвинтового з’єднання, стопорного кільця тощо) і розібрати насадку. 

3. Відокремити всі елементи, запам’ятовуючи порядок дій. 

4. Закінчивши розбирання пристрою, треба оглянути деталі та місця їхнього з’єднання, щоб знайти та виправити поломку.

Джерело: blenderok.com.ua

Як зняти насадку з блендера?

Відокремлення насадки від ручки або корпуса блендера виконують за інструкцією виробника. Порядок дій залежить від типу і моделі пристрою. Передусім слід пересвідчитись, що прилад виключений. 

Робоча частина приладу або встановлюється в спеціальні пази, або закріплюється спеціальними засувками, які треба відхилити за допомогою кнопки. У декотрих моделей насадка закріплюється гайками та гвинтами, які викручують за допомогою гайкового ключа та викрутки. При зніманні насадки, не слід торкатися ножів, щоб уникнути травмування.

Як відремонтувати насадку блендера?

Ремонт насадки блендера залежить від типу поломки. Якщо вийшли з ладу ножі, їх треба замінити, заточити чи вирівняти в професійній ремонтній майстерні. Придбати нові ножі для блендера можна на сайті BlenderOK. В асортименті представлені запасні частини до техніки провідних світових виробників. Консультанти компанії допоможуть знайти потрібні деталі та пристрої.

Якщо вийдуть з ладу засувки та інші деталі кріплення, потрібно придбати нову насадку. Якщо підшипник — його теж замінюють новим. Деякі виробники випускають нерозбірні насадки, в цьому разі елемент замінюють повністю. Якщо погано крутяться ножі, треба змастити підшипник та вісь. 

Однією з найчастіших причин збоїв у роботі блендера стають забруднення. Між деталями приладу потрапляє пил, частки продуктів. Проблема вирішується простим очищенням приладу. При інтенсивному використанні пристрою його треба чистити раз на 3-6 місяців. Після кожного використання насадку знімають, миють, очищують від залишків їжі, протирають та просушують. 

В разі виникнення труднощів з діагностикою несправностей слід звернутися в ремонтну майстерню. 

Джерело: blenderok.com.ua

Змащування осі та підшипника насадки блендера

У разі потреби змащування осі та підшипника виконують за допомогою мастильних матеріалів, рекомендованих виробником пристрою. Тип мастила вказаний в інструкції користувача. Для приладів, що контактують з харчовими продуктами, рекомендують спеціальні мастила на основі силікону. Вони безпечні для людей. 

Процедуру змащування проводять раз на 3-6 місяців. У разі інтенсивного використання або при подрібненні занадто твердих продуктів пристрій змащують частіше. 

При змащуванні треба слідкувати, щоб мастило не потрапило до інших деталей пристрою. Не слід використовувати занадто велику кількість мастила, щоб запобігти його витіканню.

Прилад має спеціальну герметичну прокладку, що захищає його елементи від потрапляння рідини з продуктів, а продукти – від мастила. Перед змащуванням прокладку знімають. При змащуванні осі треба нанести на неї невелику кількість мастила і рівномірно розподілити за всією поверхнею. Після змащування підшипників слід їх кілька разів прокрутити, щоб мастило потрапило до внутрішніх частин. Наприкінці процедури прилад збирають і перевіряють його роботу.

При дотриманні всіх правил користування та обслуговування техніки вона буде працювати довго та без збоїв.

FAQ

Чому не крутиться ніж у блендері?

Можливі причини, чому не крутиться ніж у блендері, це заблокований механізм через застряглі продукти або проблеми з мотором, живленням приладу. Варто перевірити, чи правильно зібрано блендер та чи немає перешкод на лезах.

Як зняти насадку з блендера Редмонд?

Щоб зняти насадку з блендера Redmond, потрібно злегка натиснути на неї та повернути проти годинникової стрілки. Якщо ніж не крутиться, перевірте, чи немає перешкод або застряглих продуктів і чи правильно встановлено насадку.

Як почистити насадку для блендера?

Щоб почистити насадку для блендера, її потрібно зняти з основи, розібрати за можливості та вимити під гарячою водою з використанням м’якої губки та мийного засобу, а потім ґрунтовно просушити.

Скільки коштує ремонт блендера?

Вартість ремонту блендера може варіюватися залежно від типу поломки та моделі приладу, але в середньому в Україні це може коштувати від 300 до 1000 гривень. Рекомендується звернутися до сервісного центру для точної оцінки вартості ремонту.

 

Коментарі вимкнені.