Жіночий наручний годинник – відмінний атрибут сучасного образу


Завдяки додатковим прикрасам та аксесуарам кожна жінка може відчути себе краще та вигідніше. Одним з ключових атрибутів є простий наручний годинник, що відрізняється стилем, зовнішнім виглядом та іншими характеристиками. Жінка буде не лише пунктуальною, а й модною. Функції багатьох годинників давно вийшли за межі індикації часу і їх можливості здивують багатьох.

Інтернет-магазин «Золота королева» пропонує великий вибір наручних годинників в тому чи іншому виконанні. Про асортимент краще дізнатися  заздалегідь, щоб зробити вибір на користь конкретного варіанту. Годинник має детальний опис та параметри, а наочний вибір доступний за допомогою оцінки фотографій. Додаткова допомога надаватиметься консультантами та менеджерами магазину.

Стиль годинника

Виробники пропонують рішення під різні варіанти образів:

класика (лаконічний та простий дизайн для ділових жінок);
fashion (незвичайної форми циферблати, що доповнюються коштовним камінням та стразами);
спорт (годинник для активних жінок, адаптований під складні умови);
дитячі (практичний дизайн та спрощений функціонал з яскравими розмальовками);
smart-годинник (сучасні гаджети на руці, синхронізовані з телефоном).

Деякі мають в активі по кілька годинників кожного стилю, що дозволяє надіти їх під кожну конкретну ситуацію.

Чи не зайвим буде після стилю визначитися з типом механізму. Кварцові годинники, тобто ті, які працюють на батарейках, будуть точними та надійними, але згодом батарейку потрібно замінити. Механічні моделі рідко купуються, незважаючи на те, що вони заводяться автоматично від руху руки.

Ремінець чи браслет?

Залежно від створення бажаного образу та фактора практичності жінки обирають варіант годинника з браслетом або ремінцем. Виробники використовують сталь, кераміку, натуральну шкіру та замінник, а також каучук, нейлон та силікон. Останні три варіанти найчастіше використовуються для виготовлення ремінців під спортивні моделі годинника.

Додатковий функціонал

Крім фактичного показу часу наручний годинник може доповнюватися індикацією дати, дня тижня та місяця, будильником, секундоміром та таймером, а також хронографом, підсвічуванням та другим часом. У деяких дорогих моделей можна встановити часовий пояс, щоб надалі не переводити час вручну і автоматично адаптуватися під нього.

Вибір годинника слід робити виходячи з власних уподобань щодо дизайну та зовнішнього вигляду аксесуара. Деякі на функціонал зовсім не звертають увагу.

Коментарі вимкнені.