Мер допрацювався – Тернопіль потопає не тільки в снігу, але й у смітті

smittyaЩе нещодавно міського голову Сергія Надала було визнано найвідповідальнішим мером, про це писали чимало тернопільських ЗМІ. Але наскільки ці рейтинги є правдивими можна побачити вже сьогодні. Вже третій день Тернопіль потопає в снігу – ні обіцяних чистих та посипаних доріг. Над головами тернополян теж нависла небезпека. До цих проблем добавилась ще одна – люди нарікають, що з деяких районів міста сміття не вивозять уже третій день.
За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР, у зв’язку із ускладненими погодними умовами сміттєвози не могли працювати, здійснюючи вивезення твердих побутових відходів.

Крім того, дорога до Малашівецького сміттєзвалища була повністю прихована під значним шаром снігу. Комунальні служби впродовж минулої доби працювали над тим, щоб пробити дорогу до звалища, відтак вже від сьогоднішнього дня вивезення твердих побутових відходів із вулиць Тернополя відновить.

Як повідомив директор ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль” Василь Орденас, сьогодні машини вже виїхали на маршрути і будуть впродовж найближчої доби посилено працювати над вивезенням відходів там, де це можливо зробити. Втім, наразі є певні труднощі, з якими зіткнулися екіпажі сміттєвозів. Габарити автомобілів не дозволяють заїхати у кожен двір і розвернутися там, навіть, якщо у дворі прочищена дорога, якою може проїхати легківка. Особливо дошкуляють комунальникам припарковані на тротуарах та проїжджих частинах транспортні засоби жителів будинків, які спочатку не дозволяють виконати роботи із прибирання снігу, а відтак – і не дають доступу до сміттєкамер багатоповерхівок і сміттєвозам. Деяких таких “героїв” ви можете побачити на наших фото, хоча, зустріти засніжені авто можна чи не під кожним будинком.

– Як тільки буде доступ, ми вивеземо все сміття. Вдень сміттєвози не можуть маневрувати вулицями міста, тому найбільше навантаження для працівників підприємства буде вночі, – каже Василь Орденас.

Коментарі вимкнені.