Володимир Ханас про незаконну агітацію КОТА Блогосферного

Голові ВРУ Литвину В. М

Шановний  Володимиру Михайловичу!

В українській блогосфері набрав обертів культ особи КОТА Блогосферного. Навіть створено Громадський Рух “За КОТА!”, метою котрого є підтримка кандидатури КОТА з блогосфери  на виборах Верховної Ради, що відбудуться 28 жовтня цього року. При чому прямо вказано, що КІТ «точно не з партії Регіонів». Ініціатори руху не подають ніяких відомостей про особу КОТА Блогосферного, котрий на сайті ЦВК як учасник виборчих перегонів не зареєстрований, однак бере участь у перевиборчій агітації .

 

Є інформація про те, що КІТ з блогосфери є особою без громадянства, а окремі експерти вказують на наявність у нього паспортів іноземних держав. Таким чином такий масовий рух і агітація за КОТА   Блогосферного безпосередньо порушують Статтю 74. Закону УКРАЇНИ «Про вибори народних депутатів України», котрою участь у передвиборній агітації забороняється: «1) іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії – суб’єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати;».

Також агітація Блогосферного  КОТА  у вигляді демотиваторів безпосередньо порушує Закон України «Про засади державної мовної політики». Звертаю увагу, на те, що ніде офіційно не зазначена стать КОТА, що теж є порушенням законодавства.

 

У  зв’язку з вищевикладеним прошу терміново скликати позачергову сесію ВРУ з метою внесення у Закон УКРАЇНИ «Про вибори народних депутатів України» поправки до СТ 74, якою забороняється  Блогосферному КОТУ брати участь у передвиборчій агітації на виборах 2012 року

 

Володимир Ханас, блогер, Тернопіль

 

Коментарі вимкнені.