Двадцять дизайнерів представили свої колекції на Тернопільському дні моди «Атріум fashion days» (фоторепортаж)

Кінець зими порадував тернополян «модним» дійством. Двадцять п’ятого лютого у нас відбулися Тернопільські дні моди «Атріум fashion days».

Подіумом Українського дому “Перемога” дефілювали моделі у  20-х колекціях одягу від дизайнерів-початківців, а також від професіоналів.

Спеціальним гостем показу був дизайнер, мистецтвознавець Мирослав Мельник (м. Київ). До уваги глядачів були представлені колекції тернопільських професійних дизайнерів, зокрема Оксани Бачинської, Марії Діденко та Наталії Стефанчук.  Глядачі також мали змогу спостерігати Fashion show від творців високої моди зі Львова та  Хмельницька.

В рамках Тернопільських днів моди  відбулася не лише демонстрація колекцій, але й яскраве музичне шоу із цікавою концертною програмою, яка органічно доповнювало дійство. Зокрема супроводжувала «Атріум fashion days» своїм неперевершеним вокалом Уляна Воробей, яка прославила Тернопіль у телепроекті  «Голос країни».

Подробиці згодом

Фото Проців Олександр “Black Milk”, спеціально для “Погляду”

-1 thoughts on “Двадцять дизайнерів представили свої колекції на Тернопільському дні моди «Атріум fashion days» (фоторепортаж)

 • 20:48 | 26.02.2012 о 20:48
  Permalink

  Murashka молодцI, чекаю чогось свiженького, пора пора! А Романова що там забула?:)

 • 13:12 | 27.02.2012 о 13:12
  Permalink

  організація трохи погана була, проте ідея чудова. оскільки це перший раз, то всі огріхи можна пробачити.

 • 19:34 | 28.02.2012 о 19:34
  Permalink

  Тандем двох сестер в особі бренду Murashka просто неперевершений. Тернопіль вас любить і чекає нових звершень!

Коментарі вимкнені.