Міський голова Тернополя Сергій Надал з депутатами пірнули в крижану воду (фоторепортаж)

Сьогодні, 19 січня, міський голова Тернополя Сергій Надал, народний депутат Михайло Головко з депутатами різного рівня пірнули вополонку.

Надал з побратимами спочатку зробили пробіжку, щоб “розім’ятися”. Мер міста першим пірнув в крижану воду, подаючи приклад «свободівцям».

«Традиційно в Тернополі – місті, яке славиться своєю чарівною водоймою – Тернопільським озером Водохреща відзначається урочисто і піднесено. Цього дня посвячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода навколо – в річці, озері, всюди стає святою, благодатною і цілющою. Саме тому, цього року я вирішив підтримати чисельних тернополян та пірнути в ополонку», – зазначив Сергій Надал.

– В перші секунди перебування у воді спочатку відчуваєш шок від холоду, а згодом  відчуваєш оновлення і прилив сил, – ділиться своїми враженнями з “Поглядом” Михайло Головко. – Це хороший спосіб загартувати тіло і дух. В народі кажуть, що той, хто на Водохреще прийме купіль буде здоровий цілий рік. От і я погоджуюсь з народною мудрістю,  адже на собі мав змогу переконатися наскільки цілющою є йорданська вода.

Фото Володимир Явнич, фотоагенство “Дубельтівка”

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.