Досягнення Юлика та Сиротюка виявились пшиком або Чому Тернопільщина входить в десятку областей з найгіршими дорогами (фото)

У серпні 2014р. було зроблено ремонт дороги державного значення М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече в с. Плебанівка Теребовлянського району.

По новій дорозі – як по маслу. До ремонту ділянка дороги міжнародного значення «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече» в районі Плебанівки на Теребовлянщині була однією з найнебезпечніших і входила до переліку місць найбільшої концентрації дорожньо-транспортних пригод. Тепер на ній стигне свіжовтрамбований асфальтобетон.
– Ви бачите тільки середину ремонту, тобто на підйом буде продовжено влаштування асфальтобетону… Це є поточний середній ремонт, бо капітальні видатки з держбюджету цьогоріч нажаль заборонені. Але він прирівнюється до капітального, бо буде повна заміна дорожнього покриття, – розповідає керівник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Богдан Юлик.

– Ми розуміємо, що область має дуже зручне географічне розташування, в центрі Зх. Укр, великі перспективи роз-ку логістичного потенціалу через транспортне сполучення, але стан доріг привів до того, що багато логістичних компаній викреслювало Тернопільщину зі своїх маршрутів… Порівняно з минулим роком в нас лише по капремонту зроблено обсяг робіт втричі більший і він буде ще виконуватися, – говорить голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Саме таке звітували рік тому про ремонт цієї дороги. А сьогодні ця дорога виглядає, як ніби її не ремонтували років 10…

Ремонтні роботи здійснювала фірма-гастролер (стіл, комп’ютер, два стільці), за словами начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Юлика: «Ця фірма входить в десятку найпотужніших дорожніх підприємств України».Про це пише Ігор Терновий у мережі Фейсбук.

Шкода що Юлик не читає веб-сайт «Наші Гроші», так би він дізнався багато цікавого про підрядника. Роботи здійснювались технікою, орендованою в Тернопільських дорожніх підприємств, а дорожніх робочих наймали на місці. Так виглядає результат роботи через неповний рік, – каже активіст.

Тернопільська область входить в десятку областей з найгіршими дорогами. Нічого несподіваного.

Коментарі вимкнені.