Директорів шкіл Борщівського району масово заганяють до Партії регіонів

За період з 5 по12 липня Борщівською районною організацією «Батьківщина» виявлено тиск на директорів шкіл з вимогою вступу в Партія регіонів.

Про це повідомив голова Борщівської районної організації ВО«Батьківщина» Орест Ярема, – пише сайт організації.

За його словами, під погрозою звільнення з займаної посади, активісти партії влади примусово включають директорів шкіл у члени ДВК від ПР.

«Мені точно відомо, що двоє директорів одразу ж категорично відмовилися, але переважну більшість таки змусили йти на брудні умови влади, всупереч їх бажання та переконання», – прокоментував ситуацію Орест Ярема.

У зв’язку з цим, депутатська фракція «Батьківщина» ініціює проект рішення на сесію районної ради про передачу функцій щодо прийняття та знаття з посади директорів шкіл Борщівській районній раді.

«Дане рішення на майбутнє убезпечить директорів шкіл від тиску та погроз з боку представників виконавчої влади району, а також захистить від звільнення по політичних мотивах», – підсумував політик.

-1 thoughts on “Директорів шкіл Борщівського району масово заганяють до Партії регіонів

  • 15:15 | 13.07.2012 о 15:15
    Permalink

    В Тернопільському районі заступник голови Тернопільської райрадержадміністраці Неля Саржевська також всіх заганяє. І ніхто на неї управи не найде, де ж дивиться наша СБУ чи вони може помагають силою заганяти.

  • 22:18 | 13.07.2012 о 22:18
    Permalink

    в Зборові керівник апарату Марія Олійник по прямій вказівці голови РДА Ментуха також заганяє всіх в ПР.

Коментарі вимкнені.