Галичан звинувачують у згвалтуванні України

«Сьогодні галичани повинні зрозуміти, що їх занадто мало для того, щоб вони зуміли нав’язати всій іншій Україна свою ідеологію, – заявив Юрій Болдирєв.

Ними була реалізована одна цілком успішна спроба: в 2004 році вони, спиралися на Галичанську діаспору в США, яка органічно пов’язана з колабораціоністами періоду Другої світової війни. Саме ця діаспора має монопольне право на формування позиції Республіканської партії щодо України, і за часів Буша-молодшого їм вдалося поставити свого президента – Ющенко. Зробили це абсолютно незаконно, згвалтувавши всю країну. Пам’ятайте, як 22 листопада 2004 року ЦВК представив дані про те, що Янукович переміг Ющенко. Сергій Ківалов, який був тоді головою ЦВК, навіть отримав потім нагороду від Ющенка, як зразковий громадянин. Тим самим було визнано, що переможцем був Янукович, а не Ющенко».

«Галичани мають зрозуміти: більше такого не буде. Згвалтувати 46-мільйонну країну вдруге, я впевнений, не вийде. Не буде Бандера героєм України, не буде Шухевич героєм Україна і всі решта їх герої не будуть героями для всієї України. Населення Сходу ніколи не прийме цінності галичан. Всі повинні зрозуміти – ми різні, – зазначив також політик. – Галичани повинні розуміти, що вони в цій країні нахлібник, і, як всякі нахлібник, повинні знати своє місце. Не нав’язувати свої цінності іншим, а розуміти, що ті, хто їх годує, має право на свої цінності. Тому що ми знаємо, що крім міста Львова, з його промисловістю створеної в радянські часи, і двох міст з нафтоперегінними заводами, там більше немає донорів бюджету. Всі інші утримуватися за рахунок індустрії, яка, погано чи добре, продовжує працювати на Східній Україні », пише Цензор.Нет

-1 thoughts on “Галичан звинувачують у згвалтуванні України

 • 06:51 | 17.03.2012 о 06:51
  Permalink

  Юрій Болдорєв дійсно політик, що шкодить державі, вносячи розбрат в життя українського народу!

 • 10:30 | 17.03.2012 о 10:30
  Permalink

  Та коли вже наші політики перестануть ділити український народ на наших і ваших,адже ми є одна нація.І не має значення з якого людина регіону.

 • 15:51 | 17.03.2012 о 15:51
  Permalink

  Галичани були є і будуть в авангарді борців за нормальну ,демократичну країну . Де має змогу себе реалізувати будь яка людина незалежно від національності ,якщо її діяльність спрямована на добро і розвиток суспільства і при цьому вона поважає титульну націю. Урок революції не пройшов марно за 7 років підросли ті хто переконався при бажанні можна щось змінити в цьому суспільтві і державі. Не вийшло цього разу вийде наступного.

Коментарі вимкнені.