Хоптян приймає привітання

На адресу Валентина Хоптяна надходять привітання з нагоди призначення його на посаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

«Щиро вітаю Вас із призначенням на посаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Переконаний, що Ваш професіоналізм, працездатність та відповідальне ставлення до роботи і надалі сприятимуть прогресивному розвитку держави і краю, забезпеченню гідного рівня життя наших громадян. Бажаю вам здоров’я щастя натхнення і нових здобутків!»,  – йдеться у телеграмі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктора Тихонова.

Надійшло привітання й з Подільського державного аграрно-технічного університету: «Шановний Валентине Антоновичу! Ректорат Подільського державного аграрно-технічного університету – Ваша альма-матер, вітає Вас із призначенням на цю високу посаду! Бажаємо плідної праці!».

Від імені особового складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України новопризначеного голову Тернопільської ОДА привітав Командувач ВМС адмірал Віктор Максимов.

«Щиро бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, миру, злагоди, щастя та благополуччя, плідної роботи на благо нашої Батьківщини – незалежної України! Сподіваємось, що і в подальшому дружні стосунки між державною адміністрацією, трудовими колективами Тернопільської області та військовими моряками будуть зміцнюватись!», – йдеться у листі Командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Також військові моряки висловили вдячність за допомогу, яка надходить від державної адміністрації, трудових колективів Тернопільської області на адресу Військово-Морських Сил України

Коментарі вимкнені.