Ігор Побер: «УДАР» зміцнюється з кожним днем

Тернопільський прес-клуб 30 липня зібрав політиків, громадських діячів і представників ЗМІ на чергове засідання на тему «Старт виборчої кампанії – 2012: реалії та перспективи». Присутні обговорювали ймовірні варіанти проведення цьогорічної виборчої кампанії, озвучували свої прогнози щодо перебігу виборчих перегонів та міркували, чи відбудеться фальсифікація цьогорічного волевиявлення народу.

Під час жвавої дискусії голова Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер зауважив, що очолювана ним політична сила вже цілком готова до виборів. Окрім того, у кожному населеному пункті сформовані осередки.

«Нам іноді дорікають, що ми не вступили до об’єднання опозиційних сил, однак такою є позиція нашого лідера. Всі розуміють, що кожна окрема партія набере під час виборів більше голосів, ніж будь-яке об’єднання. Однак у парламенті ми будемо готові об’єднати наші зусилля  для спільної справи. Ще на попередньому партійному з’їзді 28 квітня Віталій Кличко запевнив, що об’єднання із «Партією регіонів» або ж бути її сателітом для нас є неприпустимим, – розповів Ігор Побер. – Головне, щоб було порозуміння між представниками демократичних сил. Попри те, що всі остерігаються утисків провладної партії, ми більше хвилюємося за те, щоб не було поборювання з боку опозиційних партій. Хоча часто доводиться чути, що у когось із представників «Партії регіонів» є шанси пройти у Верховну Раду у нашій області. Особисто я переконаний, що це неможливо».

Ігор Побертакож зазначив, що «УДАР» – єдина партія, що підписала угоду із рухом «Чесно» у Києві. «УДАР» – нова політична сила, в якій спостерігається тенденція до зростання. До її лав щодня долучаються нові люди, зокрема і на Тернопіллі».

-1 thoughts on “Ігор Побер: «УДАР» зміцнюється з кожним днем

  • 18:30 | 31.07.2012 о 18:30
    Permalink

    Згоден. Ще багато міліціонерів-пенсіонерів політичним рухом не охоплені.

Коментарі вимкнені.