Медики і міліціонери за п’ять років не вивчили іноземну мову

П´яти років підготовки до Євро-2012 не вистачило на те, щоб українські медики і правоохоронці вивчили іноземну мову хоча б на мінімальному рівні.

Про це заявили учасники прес-конференції «200 днів до старту Євро-2012», пишуть “Коментарі”.

Так, директор Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський, відповідаючи на запитання журналістів про те, як йдуть справи з мовною підготовкою до турніру лікарів і міліціонерів, заявив: в даному питанні доведеться вдаватися до допомоги третіх осіб.

«Думаю, найбільш ефективним варіантом буде спільне патрулювання представників охорони правопорядку або медпрацівників з волонтерами, які знають іноземну мову», – зазначив чиновник.

Що стосується охорони порядку безпосередньо на стадіонах, то, за словами Лубківського, тут буде задіяний англомовний персонал приватних охоронних фірм.

Як повідомлялося раніше, експерти зазначали, що іноземцям на Євро-2012 буде складно відшукати офіціантів і таксистів, які говорять англійською. Попиту на вивчення мов немає.

Зокрема, в містах, приймаючих Євро-2012, на курсах мов не приховують свого розчарування тим, що відбувається: великого припливу охочих швидко вивчити англійську як не було, так і досі не спостерігається.

Коментарі вимкнені.