Сергій Надал і Тернополем встигає керувати, і ліфтами у Донецьку?

13 січня на неофіційному сайті міськвиконкому Чугуєва, Харківської області, вийшла стаття про те, що у Донецьку презентували диспетчерський центр з обслуговування ліфтів. Новина з першого погляду звичайна. Якби не маленькі шокуючі неточності. По-перше – даний диспетчерський центр відкривали не у Донецьку, а у Тернополі. По-друге, коментарі у статті – від тернопільських спеціалістів. По-третє, що є найбільш вражаючим, міському голові Тернополя змінили посаду на… директора ліфтового господарства!

Цю статтю працівники інтернет-ресурсу Чугуєва, «слово в слово» узяли з сайту тернопільського телеканалу TV-4. Просто переклали її на російську мову, викинули коментар заступника директора ліфтової служби та змінили посаду Сергію Надалу.

Що це – бажання привласнити собі чиїсь здобутки чи просто жарт?

До слова,  в «шапці» даного сайту зазначено, що він є «офіційним інформаційним інтернет-ресурсом Чугуєвської міської громади і неофіційним сайтом  Чугуєвського міськвиконкому». А ще – він має доменне ім’я ru. Нагадаємо, “.ru” —  національний домен верхнього рівня (ccTLD) для Росії. Для України національним доменом верхнього рівня являється “.ua”.

Юзя Мельник, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.